قدرت در دستان مافیا و دلالان فوتبال

دلالان در فوتبال ما قدرت زیادی دارند و با نفوذی كه در بین بازیكنان و مدیران باشگاه‎‌ها دارند، هر كاری بخواهند انجام می دهند

1400/07/11
|
12:00
|

در همه جای دنیا مدیر برنامه‌ها یا همان ایجنت‌ها به صورت رسمی فعالیت می‌كنند و با ارتباطاتی كه دارند كمك می‌كنند هم باشگاه‌ها بازیكنان مد نظر خود را به خدمت بگیرند و هم بازیكنان با باشگاه‌ها قرارداد همكاری ببندند. بیان این نكته از این جهت بود كه بدانیم پدیده‌ای به نام واسطه‌گری در فوتبال حرفه‌ای امری لاینفك محسوب می‌شود اما مسئله زمانی به بحران تبدیل می‌شود كه برخی مربیان و مدیران باشگاه‌ها هم وارد گود واسطه‌گری شده‌ و با ارتباطات ناسالم اما تعیین كننده تصمیمات آلوده را اجرایی می‌كنند.

نكته مهم و بسیار با اهمیت ماجرا آنجاست كه وقتی به سراغ برخی مربیان با سابقه لیگ برتر می‌رویم تا از تجارب خود در این میان سخن بگویند، بعضاً به خاطر ترسی كه از مافیای دلالان دارند، حاضر به گفت‌وگو و بیان شواهد خود نیستند. این موضوع نشان می‌دهد شبكه دلالی در فوتبال ایران چه قدرتی دارد و چگونه بر این صنعت پر درامد، سلطنت می‌كند.


"شهر فرنگ" با پخش ترانه های نشاط آفرین به همراه آیتم های نمایشی كوتاه با بیان طنز به نقد مسایل سیاسی ، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی میپردازد. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح به مدت 60 دقیقه راهی آنتن صبا می شود.

شهر فرنگ در بخش نمایشی با بیان طنز به موضوع "مافیای فوتبال "پرداخته است ،در ادامه شنونده این بخش باشید.

دسترسی سریع