دوره فشرده برای پیدا كردن جای خود در دنیا در رادیو صبا

برنامه "صدو یك راه برای كتاب نخواندن " در رادیو صبا كتاب «كاش وقتی بیست ساله بودم می دانستم » را كه حاوی دوره فشرده برای پیدا كردن جای خود در دنیا است را به مخاطبان معرفی می كند.

1400/07/01
|
11:19


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ،برنامه "صدو یك راه برای كتاب نخواندن " در رادیو صبا كتاب «كاش وقتی بیست ساله بودم می دانستم » را كه حاوی دوره فشرده برای پیدا كردن جای خود در دنیا است را به مخاطبان معرفی می كند.

كتاب ای كاش وقتی بیست ساله بودم میدانستم،نوشته ی تینا سیلیگ استاد دانشگاه استنفورد است.نویسنده در این كتاب با دقت خاصی،دورنمایی جذاب از مسیر شغلی بعد از دانشگاه را به تصویر می كشد.این كتاب به گونه ای یك دوره فشرده برای پیدا كردن جای خود در دنیا به حساب می آید.
تینا سیلیگ كتاب ای كاش وقتی بیست ساله بودم میدانستم،را براساس داستان هایی از موفقیت و شكست نوشته است.داستان هایی كه خود او در كلاس های درس خود به عنوان استاد دانشگاه و پیش از آن به عنوان پژوهشگر،تجربه كرده است.و همچنین داستان هایی كه كارآفرینان،مربیان،مدیران،و….برای او تعریف كرده اند.

دراین برنامه با 101 راه مخاطب با یك كتاب آشنا می شود و بدون اینكه از وی خواسته شود كتاب را بخواند، مثلا از طریق پخش بخشی از فیلم كه بر اساس یك كتاب تهیه شده ، پخش موسیقی و یا پخش بخش های از كتاب صوتی كه تهیه می كنیم و ...

در این برنامه اشكان امجدی به عنوان كارشناس برنامه حضور دارد و به نقد و بررسی كتاب های پیشنهادی می پردازد.

"صدو یك راه برای كتاب نخواندن " با هدف ترویج فرهنگ كتاب خوانی روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 15:30 به تهیه كنندگی مژگان فرزین و گویندگی آرمان غفاریان تقدیم مخاطبان می شود.دسترسی سریع