ناصر محبی: از مسئولین دعوت می كنم شنونده رادیو صبا باشند.


ناصر محبی در مصاحبه با رادیو صبا گفت: برنامه ناصر باش در این شبكه با زبان طنز و شوخی درخواست های مردم را به گوش مسئولین می رساند.

1400/09/03
|
12:01به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، «ناصر باش» از برنامه های شخصیت محور رادیو صبا كه با اجرای ناصر محبی كمدین جوان خندوانه راهی آنتن صبا می شود . این شخصیت یكی از كمدین‌های «خندوانه» بود كه در زمان حضور در این برنامه جذابیت‌های خاصی برای مخاطب داشت و این جذابیت‌ها شاید به دلیل نوع گویش تركی و نحوه بیان و ادای كلمات و جملات باشد

ناصر محبی در گفتگو با گزارشگر این شبكه درباره «ناصر باش» گفت:این برنامه با هدف بیان معضلات اجتماعی و فرهنگی با نگاهی طنز تهیه می شود، كه در شروع من شخصا فكر نمی كردم انقدر مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد ولی با بازخورد های كه از پیامك ها و پیام های مخاطبان در فضای مجازی دریافت كردم، متوجه شدم كه مخاطبان هم از برنامه لذت می‌برندو الان خوشحالم كه مورد پشند مردم هم قرار گرفته است .
محبی درباره بخش های این برنامه توضیح داد: من در این برنامه بخش های مختلفی را اجرا می كنم از جمله «بیوگرافی طنز، مصاحبه با مهمان، حكایت، ناصر میرزا، استندآپ و ...»واز اجرای همه آنها لذت می برم ، در ابتدای پخش برنامه قسمت هایی را خودم نویسندگی می كردم ولی با توجه به حجم برنامه دیدم فرصت كافی برای نوشتن ندارم و الان تمام متن برنامه را معصومه پاكروان نویسنده برنامه آماده می كنند و من فقط اجرا می كنم.
مجری «ناصر باش»درباره اسم این برنامه گفت: اسم برنامه برگرفته از ناصر هم به معنی شاد و پیروز و همین كه اشاره ای دارد به اسم من كه این برنامه را اجرا می كنم كه با توصیه های و نكاتی كه در این نقش به مخاطبان در برنامه ارائه می كنم امیدوارم ناصر و پیروز باشند.
ناصر محبی درباره رادیو صبا گفت: رادیو صبا را دوست دارم ، چون لبخند و شادی را دوست دارم این شبكه هم هدفش شادی و نشاط مردم است و از این كه در ایجاد این شادی و لبخند نقشی داشته باشم خوشحالم .
محبی در جواب این سوال كه «كاردر تلویزیون را دوست دارید یا رادیو ؟» با شوخی گفت: خانه اول من تلویزیون بوده از آنجا دیده شدم ، مردم مرا با اجرای استندآپ كمدی در خنداوانه و قصه های من و بابام شناختند ولی با شروع كار در رادیو متوجه جذابیت های كار در رادیو شدم به خصوص با نقش من در این برنامه شخصیت محور كه هم اسم خودم هست فكر می كنم مردم مرا الان به اسم مجری برنامه «ناصر باش» می شناسند، رادیو را دوست دارم و مصمم هستم كه در رادیو بمانم.
ناصر محبی در پاسخ این سوال كه «اگر قرار شود از تیم كمدین های برنامه خندوانه كسی را معرفی كنید، او كیست؟ » گفت: به نظر من همه دوستانم در آن تیم توانایی اجرا در رادیو را دارند ولی الان كسی كه در خاطرم هست رضا نظری است كه به نظرم صدای خوبی هم برای اجرا در رادیو دارند.
در پایان ناصر محبی از مسولین دعوت كرد كه برنامه «ناصر باش» را بشنوند و به این اشاره كرد كه این برنامه با نگاهی طنز معضلات اجتماعی و فرهنگی جامعه را از زبان مردم بیان می كند در آیتم «مصاحبه» با گفتگو با كاراكتر مسئول دغدغه های مردم را با بیانی طنز به گوش مسئولین می رسانیم.
"ناصر باش " به تهیه كنندگی محمد خسروجردی ، نویسندگی معصومه پاكروان ،بازیگری امیرقربانی و اجرای ناصر محبی از شنبه تا پنج شنبه 8:30 تقدیم مخاطبان رادیو صبا می‌شود.

دسترسی سریع