دكتر صبا :پارتی شما كیست

رادیو صبا در برنامه "دكتر صبا " با پارتی بازی برای مخاطبان نسخه شادی می پیچد.

1400/08/01
|
11:20

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه طنز "دكتر صبا "كه هر روز به بهانه یكی از معضلات اجتماعی برای مخاطبان نسخه شادی ولبخند می پیچد، روز یكشنبه به سراغ موضوع پارتی بازی می رود و به این بهانه لبخند و شادی را تقدیم مخاطبان می كند.

"پارتی‌بازی" یكی از مصادیق شایع فساد اداری است.
بیش از 81 درصد جامعه آماری معتقدند نداشتن پول و پارتی‌ باعث ضایع شدن حقوق فردی می‌شود و بالغ بر60 درصد افراد جامعه واقعاً نمی‌دانند بالاخره باید قانون را رعایت كنند یا اینكه پارتی‌بازی كنند تا كارشان پیش برود.

پارتی بازی علاوه بر تبعات منفی كه در آن لحظه دارد، آثار مخرب و منفی را هم در دراز مدت برجای خواهد گذاشت.

كم كم با شروع پارتی بازی، و ترویج آن در بین ادارات، افراد خوب رفته و جاهلان بی اخلاق كه جز پول چیز دیگری نمی شناسند برای دستیابی به مقام و ثروت بیشتر در ادارات رشد می كنند و اعتماد در جامعه را نابود كرده تا به منافع خود برسند.

متاسفانه پارتی ‌بازی عملی زشت و ناپسند و كاری بیهوده و به دور از مرام انسانیت و عملی است كه باعث ضایع شدن حقوق دیگران می‌ شود، اضافه بر این، انسان‌ های صاحب حق از رسیدن به حقوقشان منع شده و باعث می ‌شود قانون زیر سؤال برود.

پارتی بازی در نهایت سعادت جامعه را هدف قرار داده و سبب دور ماندن صاحبان حق از جایگاه واقعی خود می‌ شود، كار ناپسندی كه تبعات منفی به دنبال خواهد داشت.

دكتر صبا در بخش های متنوع «مشاوره پزشكی ، فری فال و ترانه درمانی » به موضوع پارتی بازی و تبعات آن در جامعه با نگاهی طنز می پردازد.

ین برنامه با هنرمندی وحید كمالی زاده به عنوان گوینده و بازیگر و تهیه كننده هر روز صبح ساعت 6:45 راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع