گشایش در كارها به روش "دكتر صبا "

اگر این سوال در ذهن شما هم هست نشانه خوبی نیست. این سوال نشان دهنده عدم آگاهی شما در حل مسئله است. مشكل و مساله در زندگی برای حل شدن است. به قول معروف اگر به در بسته خورده اید، این در برای باز شدن است و الا به جای آن دیوار می گذاشتند.

1400/07/04
|
07:54


اگر به دنبال جایی در جهان می گردید كه هیچ مشكلی را در آنجا تجربه نكنید من می توانم كمك تان كنم. تنها جای جهان كه هیچ مشكلی در آنجا وجود ندارد و تا همیشه آرامش را تجربه خواهید كرد یك مستطیل 2 در 0٫5 متر است كه در نزدیك ترین قبرستان می توانید برای خودتان رزرو كنید! زندگی با چالش ها و پیروزی هایی كه در این چالش ها تجربه می كنیم معنا پیدا می كند و تا زمانی كه زنده هستید و نفس می كشید در هر جایگاهی كه باشید مشكلات و مسائل جزوی جدانشدنی از زندگی شما خواهند بود و باید با حل كردن آنها باید كِیف كنید نه اینكه كفرتان بالا بیاید. این اعصاب خوردی ها به خاطر دیدگاه و طرز تفكر اشتباه ما در خصوص مشكلات است.


اصولا ما آدم ها از هرگونه مشكل و مساله ای فراری هستیم و با شنیدن كلمه مشكل و سختی بلافاصله سر و كله كلمه بدبختی نیز در ذهن ما پیدا می شود و خون مان را به جوش می آورد. این مساله منعكس كننده نگاه و نگرش واقعی ما به مشكلات است.برنامه طنز "دكتر صبا " با بیان مسایل اجتماعی و فرهنگی با نگاهی طنز برای مخاطبان نسخه شادی و لبخند می پیچید.

این برنامه كه پاسخگوی سوالات طنز بیماران خود می شود و به آنها مشاوره پزشكی می دهد هر روز ساعت 6:45 صبح و به مدت 15 همراه مخاطبان می شود .

در ادامه شنونده برنامه "دكتر صبا" با موضوع گشایش در كارها باشید.

دسترسی سریع