موفق ترین خواننده پاپ در سال 1400 به انتخاب «ترین ها»

رادیو صبا در برنامه «ترین ها» به معرفی موفق ترین خواننده پاپ در سال 1400 پرداخت

1400/12/07
|
14:34


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» در این شبكه با رویكرد معرفی بهترین ها در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی ورزشی سینمایی و هنری روز های همراه مخاطبان رادیو صبا می شود.
این برنامه روز جمعه ششم اسفند به سراغ ترین ها در حوزه موسیقی و خوانندگی رفت و در یك برنامه شاد و پرهیجان به معرفی بهترین خواننده پاپ در سال 1400 پرداخت.
«محسن ابراهیم زاده، بهنام بانی، رضا بهرام، محسن چاوشی، امید حاجیلی، احسان خواجه امیری، رضا صادقی، علیرضا عصار، حمید هیراد» به عنوان نامزدهای بهترین خواننده سال 1400 در لیست برنامه «ترین ها» قرار گرفتند.
طبق نتایج نظرسنجی مردمی در صفحه مجازی برنامه ترین ها و پیامك های ارسالی به سامانه 300001055 در این رقابت محسن چاوشی به عنوان بهترین خواننده سال 1400 معرفی شد و رضا بهرام و رضا صادقی به ترتیب جایگاه دوم و سوم این نظرسنجی را كسب كردند.
از آیتم های جالب و شنیدنی این برنامه می توان به آیتم «زرشك زرین» با اجرای شهره احمدوند اشاره كرد، كه این آیتم روز جمعه به جشنواره موسیقی فجر پرداخت برای انتخاب ضعیف ترین ها این گزینه‌ها را به مخاطبان پیشنهاد داد.
گزینه یك، حسن ریاحی دبیر جشنواره موسیقی به خاطر عدم دستاورد مفید برای جشنواره موسیقی در سال جاری
گزینه دو، ستاد جشنواره موسیقی به خاطر امكانات كم جهت اقامت گروه های موسیقی شهرستان
طبق نظرسنجی ثبت شده در صفحه مجازی برنامه «ترین ها» با اعلام شهره احمدوند حسن ریاحی دبیر جشنواره موسیقی به خاطر عدم دستاورد مفید برای جشنواره موسیقی فجر «زرشك زرین» برنامه ترین ها را از طرف مخاطبان دریافت كرد.

برنامه «ترین ها» روزهای جمعه ساعت 18:30 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله و اجرای شاهین جمشیدی به نویسندگی فرزانه عرفانی تبار و صدابرداری رضا سلیمانی به مدت 90 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع