مردم «زرشك زرین» ترین ها را به ستاد اجرایی جشنواره فیلم فجر دادند

لو رفتن اسامی برندگان و حذف سیمرغ مردمی بهانه اهدای زرشك زرین برنامه «ترین ها» به ستاد جشنواره فیلم فجر شد

1400/11/30
|
14:28


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین‌ها» در این شبكه رادیویی هر هفته جمعه‌ها با انتخاب ترین‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سینمایی و ورزشی می‌پردازد.

روز جمعه 29 بهمن این برنامه به انتخاب طنازترین سلبریتی متولد دهه 50 و 60 از نگاه مخاطبان و تیم ترین‌ها پرداخت.
این برنامه با ارائه لیستی است از سلبریتی ها چالشی برای مخاطبان رادیو صبا در فضای مجازی ایجاد كرد كه با مراجعه به صفحه مجازی برنامه «ترین‌ها» و شركت در نظرسنجی سامانه پیامكی رادیو صبا به شماره 300001055 آرای خود را ثبت كردند.
اسامی «حامد آهنگی، بهرام افشاری، علی انصاریان، علیرضا بیرانوند، پژمان جمشیدی، شاهین جمشیدی، رامبد جوان، سام درخشانی، ژاله صامتی، جواد عزتی، مهران غفوریان، محسن كیایی، نعیمه نظام دوست» در لیست سلبریتی های برنامه قرار داشت كه بعد از بررسی نظر مخاطبان و كارشناسی تیم «ترین ها» علی انصاریان به عنوان طنازترین سلبریتی معرفی شد و مهران غفاریان و نعیمه نظام دوست به ترتیب در جایگاه دوم و سوم این نظرسنجی قرار گرفتند.

از بخش های جالب و شنیدنی این برنامه می‌توان به آیتم «زرشك زرین» با اجرای شهره احمدوند اشاره كرد، در این آیتم با نظرسنجی مردمی ضعیف ترین ها معرفی می شوند. با توجه به برگزاری جشنواره فیلم فجر، كاندیدای این آیتم مربوط به این جشنواره بود.
گزینه یك، ستاد جشنواره فیلم فجر به خاطر لو رفتن اسامی برندگان و حذف سیمرغ مردمی

گزینه دو، بهروز افخمی داور جشنواره فیلم فجر به خاطر رای دادن به فیلمی كه ندیده بود.

گزینه سه، داوران جشنواره فیلم فجر به خاطر عدم رعایت پروتوكل های بهداشتی در جشنواره
با اعلام نتیجه نظر سنجی مردمی در صفحه «ترین ها» در صفحه مجازی مشخص شد مخاطبان زرشك زرین این برنامه را به ستاد جشنواره فیلم فجر به خاطر لو رفتن اسامی برندگان و حذف سیمرغ مردمی اهدا كردند.
برنامه «ترین ها» روزهای جمعه ساعت 18:30 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله و اجرای شاهین جمشیدی به نویسندگی فرزانه عرفانی تبار، صدابرداری رضا سلیمانی و هماهنگی مرتضی نظری به مدت 90 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع