بابالنگ دراز خاطره انگیزترین انیمیشن دررادیو صبا شد.


انیمیشن بابالنگ دراز در برنامه «ترین ها » به عنوان خاطره انگیزترین انیمیشن معرفی شد.

1400/10/11
|
11:05به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه ی "ترین ها" هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران و جهان در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی پخش می شود.
" ترین ها "در طول هفته در فضای مجازی موضوعات مختلفی از جمله ورزش، تفریحات، گردشگری، فضای مجازی و ...را مطرح تا در زمان پخش برنامه به كمك شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. این برنامه در فضایی شاد و پرانرژی تقدیم مخاطبان می شود. «ترین ها » روز جمعه دهم دی به سراغ خاطره انگیزترین انیمیشن ها رفت.
تعدادی از این انیمیشن ها كه در این لیست قرار گرفته اند شامل «افسانه زورو، بابالنگ دراز، سفرهای میتی كومان، زنان كوچك،جیمبو، لوك خوش شانس، فوتبالیست ها، كارگاه گجت، خانواده دكتر ارنست، مهاجران، بچه های كوه آلپ، قلعه هزار اردك» بود.
مخاطبان با ثبت رای خود در صفحه مجازی برنامه «ترین ها» و یا با ارسال پیامك به سامانه 300001055 در طول برنامه در این نظر سنجی شركت نمایند.
طبق نتیجه نظر سنجی صورت گرفته در فضای مجازی و آرای پیامكی مخاطبان انیمیشن« بابالنگ دراز» رتبه نخست این رقابت ر ادریافت كرد و رتبه دوم و سوم این رقابت به ترتیب به انیمیشن های «فوتبالیست ها» و «سفرهای میتی كومان » تعلق گرفت.
در بخشی از این برنامه با شوكت حجت دوبلور و صداپیشه نقش ایشی زاكی در كارتون فوتبالیست ها گفتگو صمیمی شد.
حجت درباره گویندگی نقش ایشی زاكی گفت: در دوران دوبله این كارتون من در كوچه ها و خیابان ها به بازی فوتبال كودكان توجه می كردم تا اصطلاحات فوتبالی در دنیای كودكان را یاد بگیرم.
حجت درباره تاثیر گذاری شخصیت ایشی زاكی گفت: این شخصیت شیطون و بازیگوش روی من تاثیر گذاشت و كودك درونم را بیدار كرد و من بعد از دوبله این مجموعه شیطون تر شدم.
برنامه «ترین ها » در بخشی به نام «زرشك زرین» كه توسط شهره احمدوند اجرا می شود، درزمان پخش برنامه متناسب با موضوع برنامه نظر سنجی دیگری در صفحه مجازی «ترین ها » برگزار می شود، كه شنوندگان به ضعیف ترین گزینه رای می دهند و در پایان برنامه نتایج نظرسنجی اعلام می شود.
روز جمعه 10 دی در این برنامه از بین گزینه های
1-ارسلان قاسمی به علت حضوردر اكران فیلم همراه بادیگار
2-رسانه های فضای مجازی كه از طرفداران نوجوان د رجهت تبلیغ ستارگان سینما استفاده می كنند.
3- خانواده هایی كه بدون توجه به سن فرزندان اجازه نصب هربرنامه كاربردی را در گوشی ها به آنها می دهند.
طبق نظرسنجی مردمی زرشك زرین این برنامه به رسانه های فضای مجازی كه از طرفداران نوجوان د رجهت تبلیغ ستارگان سینما استفاده می كنند تعلق گرفت.
برنامه «ترین ها » روزهای جمعه ساعت 18:30 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف اله و اجرای شاهین جمشیدی ، نویسندگی فرزانه عرفانی تبار، صدابردار رضا سلیمانی ، هماهنگی مرتضی نظری به مدت 90 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.
در ادامه شنونده بخش پایانی این برنامه باشید.

دسترسی سریع