موفق ترین لژیونرهای فوتبال ایران در «رادیو صبا» معرفی می شود

رادیو صبا در برنامه «ترین ها » به به معرفی موفق ترین لژیونرهای فوتبال ایران از نگاه مخاطبان می پردازد.

1400/09/04
|
09:37به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه ی "ترین ها" با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی پخش می شود.
این برنامه روز جمعه پنجم آذر با یك موضوع ورزشی همراه مخاطبان می رود،«ترین ها » به سراغ فوتبال می رود و «موفق ترین لژیونرهای فوتبال ایران» را از نگاه مخاطبان معرفی می كند.
لژیونر (légionnaire) نامی فرانسوی است و وقتی برای یك فوتبالیست (یا هر بازیكنی در هر ورزش دیگری) استفاده میشود یعنی بازیكنی كه در باشگاهی غیر از باشگاه‌های كشور خودش بازی كند.
تیم ملی فوتبال ایران بعد از استرالیا، بیش‌ترین بازیكن لژیونر را در تركیب خود دارد
اگر چه حضور بازیكنان ایرانی در فوتبال اروپا یك امتیاز مثبت در جهت پیشرفت آن‌ها و نزدیك شدن به معیارهای بین‌المللی محسوب می‌شود و در همین مدت زمان باعث پیشرفت تیم ملی هم شده، ولی مشكلاتی را هم به همراه دارد.
در این برنامه تعدادی از لژیونرهای فوتبال ایران در فضای مجازی معرفی می شود تا مخاطبان به موفق ترین آنها رای دهند كه در طول برنامه با توجه به ارای دریافتی و كارشناسی تیم ترین ها موفق ترین لژیونرهای فوتبال ایران از نگاه مخاطبان اعلام می شود.
برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 16 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع