بهترین فیلم های كمدی كدام هستند؟

رادیو صبا روز جمعه در برنامه ترین ها به معرفی بهترین فیلم های كمدی دهه 60 و 70 می پردازد

1400/08/27
|
01:56

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه ی "ترین ها" با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و... پخش می شود.

فیلم كمدی یكی از ژانرهای فیلم است كه در آن از طنز و شوخی استفاده شده است. اینگونه فیلم‌ها به استثنای كمدی سیاه معمولاً پایان خوشی دارند. این گونه قدیمی‌ترین گونه فیلم‌ها شناخته می‌شود. كمدی بر خلاف دیگر ژانرها تكیه بر بازیگران و ستارگان فیلم دارد. به این دلیل بسیاری از هنرمندان استندآپ كمدی وارد صنعت فیلم‌سازی می‌شوند.

بهترین فیلم های كمدی كدام هستند؟ اگر به دنبال تماشای فیلم‌های كمدی هستید، مسلما دنبال لیستی میگردید كه به معنای واقعی " خنده‌دار ترین فیلم‌های جهان " را برای شما قرار داده باشد.

رادیو صبا روز جمعه 28 آبان در برنامه «ترین ها» به معرفی بهترین فیلم های كمدی دهه 60 و 70 می پردازد.و با در نظر گرفتن نظرات كارشناسان این حوزه در تیم ترین ها ، لیستی از بهترین فیلم های كمدی برای شما آماده كرده است، كه از بین این لیست بهترین ها از نظر مخاطبان انتخاب می شود و دراین برنامه معرفی می شود.

در هر برنامه بخش ویژه مخاطبان با نام «زرشك زرین» به بدترین كاندیدا ازنظر مخاطبان تعلق می گیرد ، اجرای این بخش بر عهده شهره احمد وند است .
برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 16 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع