«منوچهر نوذری » طنازترین مجری تلویزیونی معرفی شد.

منوچهر نوذری در رادیو صبا در برنامه «ترین ها» در رقابت بین طنازترین مجری های تلویزیونی مقام نخست را از آن خود كرد.

1400/08/22
|
10:36

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ،برنامه ی «ترین ها» با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و... پخش می شود.

«ترین ها» در طول هفته در فضای مجازی موضوعات مختلفی از جمله ورزش، تفریحات، گردشگری، فضای مجازی و ...را مطرح تا در زمان پخش برنامه به كمك شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. این برنامه در فضایی شاد و پرانرژی تقدیم مخاطبان می شود.

این برنامه روز جمعه 21 آبان به سراغ مجریان تلویزیونی رفت و طناز ترین آنها را معرفی كرد.
در این برنامه با پخش قسمت های از اجرای این مجریان در فضایی شاد و با هیجان نتایج آرای مخاطبان در فضای مجازی و كارشناسی تیم برنامه به صورت زیر اعلام شد.
این رقابت بین مجریان امروز و دیروز صورت گرفت از بین این كاندیدا «مسعود روشن پژوه، ایرج نوذری، پیمان طالبی، عبدلله روا، سید مرتضی حسینی، شاهین جمشیدی، ایرج طهماسب،منوچهرنوذری، احسان علیخانی و رضا رفیع » طنازترین ها در این برنامه معرفی شدند.

طبق ارزیابی های تیم «ترین ها» مقام نخست این رقابت به مرحوم منوچهر نوذری مجری طناز صدا و سیما تعلق گرفت و در این رقابت رتبه های دوم تا پنجم به ترتیب ایرج نوذری، ایرج طهماسب، شاهین جمشیدی و احسان علیخانی معرفی شدند.

منوچهر نوذری (10 اردیبهشت 1315 – 16 آذر 1384) دوبلور، هنرپیشه، مجری و كارگردان ایرانی بود.

او فعالیت هنری خود را در سال 1332 با گویندگی رادیو آغاز كرد و همچنین از نسل اول گویندگان تاریخ دوبله در ایران بود. از سال 1332 در رادیو مشغول به كار شد و در سال 1336 به دعوت هوشنگ لطیف پور وارد دوبله و زیر نظر زنده یاد ایرج دوستدار دوره كارآموزی دوبله را طی كرد. فعالیت خود در سینما را از سال 1338 به عنوان دستیار فنی آغاز كرد. اولین تجربه بازیگری او در سال 1341 با بازی در فیلم «لاله آتشین» به كارگردانی برادرش محمود نوذری و هوشنگ لطیف پور رقم خورد و با ساخت فیلم «ایوالله» نخستین تجربه‌اش در كارگردانی را مقابل دوربین برد. نوذری در دهه 1350 با مهاجرت به مصر فیلم «الو من گربه هستم» را ساخت.

برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 16 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.

در ادامه شنونده بخش اعلام نتایج این برنامه باشید.

دسترسی سریع