كارلوس كی‌روش پر حاشیه ترین مربی فوتبال شد.

رادیو صبا در برنامه «ترین ها » به معرفی پرحاشیه ترین مربیان فوتبال در ده سال اخیر پرداخت.

1400/08/15
|
08:14

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین‌ها»ی رادیو صبا هر هفته، ترین‌ها را در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی معرفی می‌كند.

«ترین‌ها»جمعه 14 آبان همچنین به سراغ یك موضوع وزرشی پر طرفدار رفت و به معرفی پرحاشیه‌ترین مربیان فوتبال اخیر از بین امیر قلعه‌نویی، علی دایی، فراز كمالوند، فیروز كریمی، برانكو ایوانكوویچ، كارلوس كی‌روش، محمود فكری و فرهاد مجیدی پرداخت.


این برنامه با پخش بخش هایی از حواشی فوتبالی مربوط به این مربیان و بازخوانی نظرات مخاطبان در فضایی شاد تقدیم مخاطبان شد.
بعد از بررسی نظرات ارسال مخاطبان در فضای مجازی از بین مربیانی به عنوان كاندیدای این رقابت انتخاب شده بودند، كارلوس كی روش رتبه نخست پرحاشیه ترین مربی فوتبال را به خود اختصاص داد.

كی‌روش در بین تمامی مربیانی كه تا به امروز در تیم ملی ایران به مربیگری پرداخته‌اند، طولانی‌ترین دوران مربیگری را از آن خود كرده‌است. پس از كی‌روش، برانكو با بیش از 50 بازی، و علی پروین با بیش از 40 بازی در جایگاه بعدی قرار دارند. وی در این 80 بازی تنها در 8 بازی شكست خورده كه 4 بازی در مسابقات دوستانه و 4 بازی در مسابقات رسمی است. علاوه بر این در دوران مربیگری كی‌روش تیم ملی ایران به مدت 17 ماه در جایگاه نخست رنكینگ تیم‌های آسیایی قرار گرفته‌است كه طولانی‌ترین زمان در تاریخ تیم ملی فوتبال ایران است.

برنامه «ترین‌ها» روزهای جمعه ساعت 16 به تهیه‌كنندگی نازنین حاج سیف‌الله با اجرای شاهین جمشیدی، پژوهشگری شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی‌تبار از رادیو صبا پخش می‌شود.

در ادامه شنونده بخش اعلام نتایج باشید.

دسترسی سریع