" یك تكه نان " بهترین فیلم معنوی -مذهبی رادیو صبا شد

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا این شبكه در برنامه ترین ها "یك تكه نان " را بهترین فیلم معنوی -مذهبی معرفی كرد.

1400/07/24
|
11:55


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه ی "ترین ها" با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران و جهان در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی پخش می شود.


" ترین ها "در طول هفته در فضای مجازی موضوعات مختلفی از جمله ورزش، تفریحات، گردشگری، فضای مجازی و ...را مطرح تا در زمان پخش برنامه به كمك شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. این برنامه در فضایی شاد و پرانرژی تقدیم مخاطبان می شود .

برنامه ترین ها در هفته جاری فهرستی از فیلم های معنوی و مذهبی را در فضای مجازی خود متشر كرد تا مخاطبان به بهترین آنها رای دهد.

فیلم های «خدا نزدیك است، دل شكسته، زیر نور ماه،سر به مهر، طلا و مس، رنگ خدا، كتاب قانون، استشهادی برای خدا، وقتی همه خواب بودند، قدمگاه، یك تكه نان» در این لیست قرار داشت .

برنامه ترین ها با معرفی این فیلم ها بهترین فیلم از نگاه مخاطبان را معرفی می كند.

روز جمعه فیلم «یك تكه نان » به انتخاب تیم ترین ها رتبه نخست فیلم های معنوی -مذهبی را دریافت كرد .
ك تكه نان فیلمی به كارگردانی كمال تبریزی، نویسندگی محمدرضا گوهری و تهیه‌كنندگی ناصر عنصری ساخته سال 1383 است. این فیلم در فروردین 1385 بر روی پرده رفته‌است.

خلاصه فیلم
گروهی از جوان‌ها برای استخدام در اداره محیط‌بانی باید در مسابقه‌ای شركت كرده و مسیری سخت را طی كنند تا به هدف برسند. در این راه ماجراهایی پیش می‌آید كه...

در"ترین ها " هر برنامه بخش ویژه مخاطبان با نام «زرشك زرین» به بدترین ها به انتخاب شنوندگانی كه در طول هفته از طریق فضای مجازی اسامی و آرای خود را ثبت می‌كنند تعلق می گیرد ، اجرای این بخش بر عهده شهره احمد وند است .

اجرای بخش « ترین های جهان» كه از ترین های جهان برای شنوندگان می گویند ، بر عهده مریم اویسی از پژوهشگران برنامه است. .

برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 17 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی ، پژوشگری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود

دسترسی سریع