محمد غرضی طنازترین مسئول به انتخاب مخاطبان رادیو صبا شد.


برنامه "ترین ها " محمدغرضی سیاست‌مدار ایرانی را طناز ترین مسئول از نگاه مخاطبان رادیو صبا اعلام كرد.

1400/07/17
|
13:25به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، بر اساس تحقیقات مختلف اینطور استنباط می‌شود كه هم مدیران هم كارمندان موافق شوخ طبعی در محیط كار هستند.
نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد 91 درصد مدیران، شوخ طبعی را برای پیشرفت شغلی ضروری می‌دانند، و 84 درصد از آن‌ها اعتقاد داشته‎اند انسان‌های شوخ طبع بهتر كار می‌كنند.

محیط كار مفرح و توام با سرگرمی كه در آن شوخ طبعی تشویق می‌شود، می‌‍تواند منجر به نیروی انسانی شادتر، سالم‌تر، كم استرس‌تر، و بهره‌ورتر شود. چنین محیط كاری موجب ارتباطات بهتر اجتماعی بین كاركنان و مدیران می‌شود. همچنین می تواند تفكر خلاقانه و حل مساله را رشد دهد.
در سطح فردی، شوخ طبعی ابزاری برای خودكنترلی در مواجهه با فشارها و استرس‌های كاری و ارتباطات بهتر با سایرین است. در سطح سازمانی نیز، حس كنترل بر كاركنان با استفاده از شوخ طبعی، می‌تواند موجب افزایش انگیزش، بهره وری و كارایی ایشان شود.

نامه "ترین ها" رادیو صبا هر هفته ترین ها را در حوزه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی معرفی می كند. این برنامه روز جمعه16 مهر طناز ترین مسولین را معرفی می كرد.همه ما از مسولین خاطرات طنزی به یاد داریم كه در برنامه ترین ها به مرور آنها پرداخته شد.
این برنامه با اعلام كاندیدای طناز ترین مسولین و پخش خاطرات طنز مربوط به آنها به انتخاب طناز ترین مسئولین از نگاه مخاطبان رسید و طناز ترین ها با آرای مخاطبان رادیو صبا به ترتیب رتبه بندی شد.
رتبه ی اول در بین طنازترین مسئولین به انتخاب تیم ترین ها و كارشناسی دكتر احسان رضایی و مهدی زارعی به
آقای سید محمد غرضی تعلق گرفت و رتبه دوم تا هفتم به ترتیب به محمد جواد ظریف ، ایرج حریرچی ، عزت الله ضرغامی ، محمد جواد آذری جهرمی ، علی كفاشیان و علی فتح لله زاده تعلق گرفت .
در پایان برنامه با سید محمد غرضی گفتگو شد و ایشون مطالبی رو به صورت طنز بیان كردن

ترین ها "در طول هفته در فضای مجازی اسامی این افراد را مطرح می كند تا در زمان پخش برنامه به كمك شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. این برنامه در فضایی شاد و پرانرژی تقدیم مخاطبان می شود .


برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 17 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی ، پژوشگری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع