محمد جواد ظریف، سید محمد غرضی، علی كفاشیان، ایرج حریرچی كاندیدای طناز ترین مسولین شدند

رادیو صبا در برنامه ترین ها طناز ترین مسولین از نگاه مخاطبان را معرفی می كند.

1400/07/15
|
12:05

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، بر اساس تحقیقات مختلف اینطور استنباط می‌شود كه هم مدیران هم كارمندان موافق شوخ طبعی در محیط كار هستند.
نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد 91 درصد مدیران، شوخ طبعی را برای پیشرفت شغلی ضروری می‌دانند، و 84 درصد از آن‌ها اعتقاد داشته‎‌اند انسان‌های شوخ طبع بهتر كار می‌كنند.

حیط كار مفرح و توام با سرگرمی كه در آن شوخ طبعی تشویق می‌شود، می‌‍تواند منجر به نیروی انسانی شادتر، سالم‌تر، كم استرس‌تر، و بهره‌ورتر شود. چنین محیط كاری موجب ارتباطات بهتر اجتماعی بین كاركنان و مدیران می‌شود. همچنین می تواند تفكر خلاقانه و حل مساله را رشد دهد.
در سطح فردی، شوخ طبعی ابزاری برای خودكنترلی در مواجهه با فشارها و استرس‌های كاری و ارتباطات بهتر با سایرین است. در سطح سازمانی نیز، حس كنترل بر كاركنان با استفاده از شوخ طبعی، می‌تواند موجب افزایش انگیزش، بهره وری و كارایی ایشان شود.

نامه "ترین ها" رادیو صبا هر هفته ترین ها را در حوزه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی معرفی می كند. این برنامه روز جمعه16 مهر طناز ترین مسولین را معرفی می كند.

دراین برنامه طناز ترین مسولین از بین « و ...» را با آرای مخاطبان رادیو صبا رتبه بندی می شوند.

ترین ها "در طول هفته در فضای مجازی اسامی این افراد را مطرح می كند تا در زمان پخش برنامه به كمك شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. این برنامه در فضایی شاد و پرانرژی تقدیم مخاطبان می شود .

در هر برنامه بخش ویژه مخاطبان با نام «زرشك زرین» به شنوندگانی كه در طول هفته از طریق فضای مجازی اسامی و آرای خود را ثبت می‌كنند تعلق می گیرد ، اجرای این بخش بر عهده شهره احمد وند است .

اجرای بخش « ترین های جهان» كه از ترین های جهان برای شنوندگان می گویند ، بر عهده مریم اویسی از پژوهشگران برنامه است. .

برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 17 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی ، پژوشگری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع