زرشك زرین "ترین ها " به مطرب رسید

مطرب فیلمی ایرانی به نویسندگی، تهیه‌كنندگی و كارگردانی مصطفی كیایی محصول سال 1397 است. ژانر فیلم مطرب، مانند اكثر آثار قبلیِ مصطفی كیایی، كمدی و اجتماعی است.

1400/07/09
|
21:30

داستان این فیلم دربارهٔ یك خوانندهٔ كاباره‌ای به نام ابراهیم خوش‌لحن (خوش‌سینه) است كه پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب 1357 همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه كنار می‌رود اما چون به اندازهٔ كافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده‌است، نمی‌تواند خوانندهٔ لس آنجلسی شود و در نهایت به خوانندهٔ مراسم تبدیل می‌شود. ابراهیم كه با نامِ فامیلی خود مشكل دارد و آن را به خوش‌لحن تغییر می‌دهد سالها در حسرت اجرای دوباره روی صحنه می‌ماند تا اینكه یك روز، زیبا (دختر ابراهیم با بازی الناز شاكردوست) ترتیبی می‌دهد تا پدرش در برنامه «هفتهٔ فرهنگی ایران» در شهر استانبول، تركیه روی صحنه برود. پسر ابراهیم (محسن كیایی) كه راه پدر را دنبال كرده‌است ولی به سبك رپ فرصت را برای اجرای زنده و كسب شهرت از دست نداده‌است و ورود آنها به تركیه سرآغاز ماجراها و مشكلات جدیدشان می‌شود.

ترین ها "در طول هفته در فضای مجازی اسامی این فیلم ها را مطرح می كند تا در زمان پخش برنامه به كمك شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. این برنامه در فضایی شاد و پرانرژی تقدیم مخاطبان می شود .

در هر برنامه بخش ویژه مخاطبان با نام «زرشك زرین» به شنوندگانی كه در طول هفته از طریق فضای مجازی اسامی و آرای خود را ثبت می‌كنند تعلق می گیرد ، اجرای این بخش بر عهده شهره احمد وند است .

اجرای بخش « ترین های جهان» كه از ترین های جهان برای شنوندگان می گویند ، بر عهده مریم اویسی از پژوهشگران برنامه است. .

برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 17 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی ، پژوشگری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع