رادیو صبا به دنبال بهترین شعرای معاصر

رادیو صبا در برنامه "ترین ها " به معرفی بهترین شعرای معاصر از نگاه مخاطبان می پردازد.

1400/06/25
|
11:04

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه ی "ترین ها" با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران و جهان در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی پخش می شود.

برنامه ترین ها روز جمعه 26 شهریور به سراغ شعر و شاعری می رود و به معرفی «بهترین شاعران معاصر » در برنامه می پردازد.

به عنوان یك ایرانی، كدام یك از شاعران معاصر كشور خود را می شناسید؟ فرهنگ و هنر نزد ایرانیان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و این سرزمین همواره زادگاه بزرگان شعر و ادبیات بوده است. ایرانیان همیشه بهترین شاعران دنیا را داشته اند و اشعار آن ها از سروده های خاص و زیبای ادبیات جهانی است. بزرگانی چون سعدی، حافظ، مولوی و… كه اشعارشان به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

اما معروف ترین شعرای عصر حاضر چه كسانی هستند و كدام یك به عنوان بهترین شاعر معاصر ایران شناخته می شوند؟ بیشتر شعرهای امروزی در قالب «شعر نو» سروده می شوند و هدف شاعران معاصر، دوری از شعر كهن است. در ادامه این مطلب، بهترین شاعران معاصر ایران را به شما معرفی می كنیم.

در این برنامه شعرای معاصر به نام های « شهریار»، « قیصر امین پور»، «فاضل نظری» «افشین یداللهی »و ... به مخاطبان معرفی می شود كه در طول برنامه مخاطبان با ارسال پیامك و تماس با برنامه به بهترین شعرا رای میدهند و در پایان برنامه با توجه به آرای مخاطبان بهترین شاعر معرفی می شود .


برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 17 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی ، پژوشكری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود

دسترسی سریع