"ترین ها" به معرفی طناز ترین فوتبالسیت ها می پردازد.

رادیو صبا در برنامه "ترین ها " طناز ترین فوتبالیست ها را از نگاه مخاطبان معرفی می كند.

1400/06/18
|
07:48

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، برنامه ی "ترین ها" با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران و جهان در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی پخش می شود.

این برنامه در هفته جاری به سراغ ورزش و بازی فوتبال رفته است و قصد دارد با مشاركت مخاطبان طناز ترین فوتبالیست ایرانی را از بین «علی انصاریان»، «پژمان جمشیدی»، «فیروز كریمی»، «مهرداد میناوند»، «علی پروین»، «وحید قلیچ»، «علیرضا بیرانوند»، «خداداد عزیزی»، «برادران فنونی زاده»و «علی اكبر استاد اسدی» ازنگاه مخاطبان معرفی كند.

ترین ها "در طول هفته در فضای مجازی اسامی این فوتبالیست ها را مطرح می كند تا در زمان پخش برنامه به كمك شنوندگان به ترین ها از نظر مخاطبان برسند. این برنامه در فضایی شاد و پرانرژی تقدیم مخاطبان می شود .

در هر برنامه بخش ویژه مخاطبان با نام «زرشك زرین» به شنوندگانی كه در طول هفته از طریق فضای مجازی اسامی و آرای خود را ثبت می‌كنند تعلق می گیرد ، اجرای این بخش بر عهده شهره احمد وند است .

اجرای بخش « ترین های جهان» كه از ترین های جهان برای شنوندگان می گویند ، بر عهده مریم اویسی از پژوهشگران برنامه است .


برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 17 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی ، پژوشكری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود .

دسترسی سریع