معرفی بهترین بازیگر زن در حوزه طنزدرر"رایو صبا "

"ترین ها " برنامه پرهیجان و چالشی رادیو صبا ، كه هر هفته "ترین ها " را در حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری ، اجتماعی و وزرشی اعلام می كند .

1400/04/31
|
00:00

فیلم و سریال های طنز در سینما و تلویزیون همیشه مورد استقبال مردم بوده و اغلب بازیگران كمدی این فیلم ها با نقش های طنازانه شان در این ژانر سینما ماندگار شده اند. در سینمای ایران نیز به مانند تمام دنیا بازیگرانی در دنیای طنز به ایفای نقش پرداخته اند كه ما از میان آنها به بازیگران زن طنز ایران اشاره میكنیم.
نگاهی داریم به فعالیت بازیگران زن كمدی كه با وجود محدودیت های فراوان، اثری ماندگار از خودشان به جا گذاشتند، در این عرصه موفق ظاهر شدند و در ذهن مخاطبان ماندند.
روز جمعه یكم مرداد در برنامه ترین های رادیو صبا با معرفی گروهی از زنان بازیگر حوزه طنز از مخاطبان خواسته میشود، بهترین بازیگر را از نگاه خود انتخاب كنند تا در این برنامه معرفی شود .

در هر برنامه بخش ویژه مخاطبان با نام «زرشك زرین» به شنوندگانی كه در طول هفته از طریق فضای مجازی اسامی و آرای خود را ثبت می‌كنند تعلق می گیرد ، اجرای این بخش بر عهده شهره احمد وند است .

اجرای بخش « ترین های جهان» كه از ترین های جهان برای شنوندگان می گویند ، بر عهده فاطمه تابعین از پژوهشگران برنامه است .


برنامه "ترین ها " روزهای جمعه ساعت 17 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله ، اجرای شاهین جمشیدی ، پژوشكری فاطمه تابعین و شهره احمدوند و هماهنگی بابك شكر راهی آنتن صبا می شود .

دسترسی سریع