پژمان جمشیدی موفق ترین بازیگر در سال 1400 شد


رادیو صبا در برنامه« ترین ها» به معرفی موفق ترین بازیگرهای سال 1400 پرداخت

1400/12/21
|
13:30


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» در این شبكه با رویكرد معرفی بهترین ها در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی، ورزشی، سینمایی و هنری روز جمعه همراه مخاطبان رادیو صبا میشود.

این برنامه روز جمعه 20 اسفند به سراغ ترین ها در حوزه ورزشی رفت و به معرفی «موفق ترین بازیگرهای سال 1400 به انتخاب ترین ها »پرداخت.
در لیست انتخابی ترین ها «رعنا آزادی ور، سوسن پرور، امیر جدیدی، پژمان‌ جمشیدی، هادی حجازی فر، فرشته حسینی، امین حیایی، نادر سلیمانی، جواد عزتی و طناز‌ طباطبایی» به عنوان بازیگران موفق در سال 1400 قرار گرفتند.
طبق نظرسنجی صورت گرفته در صفحه برنامه «ترین ها» در فضای مجازی و پیامك های ارسالی مخاطبان در زمان پخش این برنامه پژمان جمشیدی به عنوان موفق‌ترین بازیگر در سال 1400 معرفی شد و در این رقابت جواد عزتی و امین حیایی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در آیتم جالب و پر چالش «زرشك زرین» با اجرای شهره احمدوند در این هفته افراد زیر كاندیدای دریافت زرشك زرین در این برنامه شدند.
گزینه 1 بهنوش بختیاری به علت صحبت‌های متناقض و فضای مجازی
گزینه 2 شورای صنفی نمایش به علت تصویب افزایش قیمت بلیت سینما
گزینه 3بازیگرانی كه مسائل خصوصی یكدیگر را در فضای مجازی مطرح می‌كند
طبق نتیجه نظرسنجی در صفحه مجازی برنامه مخاطبان «زرشك زرین» این برنامه را به شورای صنفی نمایش به علت تصویب افزایش قیمت بلیت سینما دادند.
برنامه «ترین ها» روزهای جمعه ساعت 18:30 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله و اجرای شاهین جمشیدی به نویسندگی فرزانه عرفانی تبارو صدابرداری رضا سلیمانی به مدت 90 دقیقه پخش می شود

دسترسی سریع