«زرشك زرین» به خداداد عزیزی رسید

خداداد عزیزی به خاطر توهین به كولبرها از مخاطبان یك برنامه رادیویی «زرشك زرین» گرفت

1400/12/14
|
14:12

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» در این شبكه با رویكرد معرفی بهترین ها در حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی، ورزشی، سینمایی و هنری روز جمعه همراه مخاطبان رادیو صبا میشود.

این برنامه روز جمعه13 اسفند به سراغ ترین ها در حوزه ورزشی رفت و به معرفی«محبوب ترین چهره های ورزشی در سال 1400 به انتخاب ترین ها »پرداخت.

در لیست انتخابی ترین ها «سید جلال حسینی، امیرحسین زارع، مشكات الزهرا صفی، مهدی طارمی، امیر عابدزاده،
جواد فروغی، فرشته كریمی، سجاد گنج زاده، محمدرضا گرایی، زهرا نعمتی، حسن یزدانی» به عنوان چهره های محبوب ورزشی در سال 1400 قرار گرفتند.

طبق نظرسنجی صورت گرفته در صفحه برنامه «ترین ها» در فضای مجازی و پیامك های ارسالی مخاطبان در زمان پخش این برنامه حسین یزدانی به عنوان محبوب ترین چهره ورزشی در سال 1400 معرفی شد و در این رقابت محمدرضا گرایی و مهدی طارمی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
آیتم جالب و پر چالش «زرشك زرین» با اجرای شهره احمدوند در این هفته به یك موضوع ورزشی اختصاص داشت و گزینه های موردنظر برای انتخاب ضعیف ترین ها به شرح زیر بود.

گزینه یك، خداداد عزیزی به خاطر توهین به كولبرها
گزینه دو، عزیزی‌خادم به علت اشتباهات مدیریتی در فدراسیون فوتبال
گزینه 3، سجاد غریبی به علت مبارزه ساختگی با مارتین فورد

مخاطبان این برنامه با انتخاب گزینه 1 و دادن «زرشك زرین» برنامه «ترین ها» به خداداد عزیزی به خاطر توهین به كولرها، ناراحتی خود از این رفتار غیرحرفه ای را نشان دادند.

برنامه «ترین ها» روزهای جمعه ساعت 18:30 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله و اجرای شاهین جمشیدی به نویسندگی فرزانه عرفانی تبارو صدابرداری رضا سلیمانی به مدت 90 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع