تخفیف برای جراحی زیبایی در تیمچه

نمایش رادیویی "تیمچه " با موضوع "عمل زیبایی" با مخاطبان رادیو صبا همراه می شود.

1400/02/28
|
09:27

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، "تیمچه " عنوان نمایشی با موضوعات اقتصادی كاری از اراده كل نمایش های رادیو است كه از رادیو صبا پخش میشود .
" تیمچه"یك برنامه طنز نمایشی با رویكرد اقتصادی است ، این برنامه درباره مسائل اقتصادی روز صحبت می كند و به هر موضوعی كه می پردازد آن را در قالب اقتصادی مورد بررسی قرار می دهد.
گرایش به زیبایی كاملاً طبیعی و مشترك بین تمامی انسانها است. اما امروزه گرایش به زیبایی به عنوان یك پدیده اجتماعی به مرحله ظاهرپرستی و خودنمایی رسیده است. این موضوع در جامعه روز به روز در حال گسترش است. یكی از نمودهای این گرایش، آمار زیاد جراحیهای زیبایی است كه در كشور صورت میگیرد ، كه خود این جراحی ها هزینه زیاد و غیر ضروری را به خانواده ها تحمیل میكند .

روز چهارشنبه 39 اردیبهشت در "تیمچه " حشمت و زنش درباره «جراحی زیبایی » صحبت می كنند ، در این برنامه در قالب نمایش كه ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه از رادیو صبا پخش می شود .

"تیمچه" به نویسندگی مجید حیدری، تهیه كنندگی فرشاد آذرنیا، كارگردانی بهرام سروری نژاد و با هنرمندی نورالدین جوادیان، عبدالعلی كمالی، احمد لشینی، نگین خواجه نصیر و بهرام سروری نژاد از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:30 راهی آنتن صبا می شود .

دسترسی سریع