رضا شادكام: میكروفن را از سه سالگی به دست گرفتم

رادیو صبا در برنامه صباهنگ میزبان رضا شادكام خواننده خوب كشورمان شد.

1400/10/27
|
08:58

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور «صباهنگ» هر روز از شنبه تا چهارشنبه با بخش های متنوع به معرفی موسیقی و هنرمندان این عرصه می‌پردازد. این برنامه روز شنبه 25 دی ماه میزبان رضا شادكام خواننده خوب كشورمان شد و با وی گپ و گفت صمیمی داشت. رضا شادكام در این فرصت درباره فعالیت هنری اش در این دو سال اخیر گفت: كرونا در این دوسال موسیقی را تعطیل كرده بود ولی این فرصتی شد برای من یك سری از كارهایم را آماده و منتشر كنم.
وی افزود: در بسیاری از كارهایم آهنگسازی تنظیم و ساخت ملودی با خودم است به نظر من یك خواننده باید موسیقی را خوب بشناسد تا بتواند در آن موفق باشد. اكثر خوانندگان موفق خودشان شناخت خوبی از موسیقی دارند و حتی نوازندگان بسیار خوبی نیز هستند ، شناخت تك تك عناصر موسیقی و كار در بخش های مختلف باعث می شود كه یك آهنگ با كیفیت مناسب تری آماده و تقدیم مخاطبان شود.
شادكام درباره شروع فعالیت در عرصه موسیقی توضیح داد: اولین استاد آواز پدرم بودند من میكروفون را اولین بار در 3 سالگی در دست گرفتن و با حمایت و تشویق پدرم شروع به خواندن كردم، در ادامه هم در مدرسه با حضور در گروه موسیقی این حرفه را ادامه دادم.
رضا شادگان درباره حضور خوانندگان در عرصه ای هنری دیگر مثل بازیگری گفت: به به نظر من یك هنرمند باید در یك حوزه به صورت اصولی قدم بگذارد و تلاش كند در همان عرصه هم موفق باشد. من پیشنهادات زیادی برای بازیگری داشتم و یك تجربه بازیگری با اصرار اطرافیان داشتم ولی خودم از این كار را دوست نداشتم.
وی افزود: هنوز در موسیقی چیزهای بسیاری است كه باید بیاموزم و در حال آموختن هستنم.
در پایان گفتگو خواننده خوب كشورمان توصیه به جوانان تازه وارد در این عرصه داشت و گفت: اگر به موسیقی و خوانندگی علاقه مند هستند و استعدادی دارند پا به این عرصه بگذارند موفقیت یك شبه یك شبه نیز از دست می رود تا استعداد و توانایی لازم را نداشته باشند نمی توانند در این حرفه موفق و ماندگار باشند.
برنامه «صباهنگ» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 و 30 به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و اجرای فریبا باقری همراه مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع