حمیدرضا پگاه: به خاطر فیزیكم نقش های مثبت را بازی می كنم

حمیدرضا پگاه در گفتگو با «رادیو صبا» درباره بازیگری نقش های مثبت در سینما و تلویزیون توضیح داد.

1400/10/23
|
10:17

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه زنده «همپای صبا» هر روز با سفر به شهرهای مختلف ایران مخاطبان را با آداب و رسوم فرهنگ، مشاهیر و مفاخر سرزمینمان آشنا می كند.
قطار صبا در این برنامه روز چهارشنبه 22 دی ماه ماه در ایستگاه هنرمندان همسفر حمیدرضا پگاه بازیگر خوب سینما و تلویزیون شد و با وی گفتگوی صمیمی داشت.
حمیدرضا پگاه (زادهٔ 10دی 1350) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.
وی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1372 با بازی در مجموعه ضلع ششم به كارگردانی مسعود فروتن آغاز كرد. او در تلویزیون با سریالهای تفنگ سرپر (در نقش غیبیش)، آخرین گناه و خانه امن(در نقش كمال شریف ) و در سینما با بازی در فیلم این زن حرف نمی‌زند، مورد توجه قرار گرفت.
پگاه در این گفتگو درباره شروع بازیگری گفت: اولین نقشم را در سن 22 سالگی بازی كردن و در این مدت نقشهای متفاوتی را بازی كردن ولی سریال تفنگ سرپر برای من یك كار متفاوت بود و به یاد ماندنی.
وی درباره تجربه اجرای برنامه مسابقه تلویزیونی «اتاق صفر و یك» در شبكه دوسیما توضیح داد، از سالها قبل پیشنهادات زیادی برای اجرا داشتم ولی همیشه فراری بودم و در اولین فرصت پشنهاد را رد می‌كردند ولی اجرای این برنامه با توجه به عوامل برنامه و نوع اجرای متفاوت آن برایم جالب بود و پذیرفتم.
مجری برنامه از پگاه درباره بازیگری نقش های مثبت سوال كرد كه «چرا همیشه نقش های مثبت را بازی می كنید؟» و در پاسخ شنید، احساس می كنم بیشتر به خاطر فیزیكم نقش های مثبت را به من پیشنهاد می شود.
برنامه همپای صبا هر روزاز شنبه تا پنجشنبه از ساعت 17 به تهیه كنندگی محمد امرایی و با اجرای مهسا ایرانیان راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع