سالار عقیلی: شهر خاموشی به زودی منتشر می شود

سالار عقیلی در گفتگو با رادیو صبا خبر از انتشار كاری متفاوت به نام شهر خاموشی داد

1400/09/13
|
17:27

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ،برنامه «مثبت صباهنگ» روز جمعه 12 آذر به مناسبت تولید سالار عقیلی گفتگو صمیمی با این هنرمند خوب كشورمان داشت.
سالار عقیلی در 11 آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. از 8 سالگی فراگیری موسیقی را با نوازندگی سازهای مختلف آغاز كرد.
برادر و مادرش علاقه مند به موسیقی و مشوق او بودند و پدرش كه وكیل دادگستری بود بیش تر متمایل به پیشرفت تحصیلی او بود. او به هنرستان موسیقی رفت و از همان جا تصمیم به یادگیری آواز گرفت. او در طی بیش از 5 سال نزد صدیق تعریف به فراگیری آواز پرداخت.
سالار عقیلی در گفتگو با «رادیو صبا» خبر از انتشار آلبوم جدیدش داد و درباره آن توضیح داد، آلبوم شهر خاموشی كه كاری متفاوت از آلبوم های قبلی است روز دوشنبه این هفته منتشر می شود وی افزود: من شخصا این آلبوم را خیلی دوست دارم امیدوارم مورد پسند مردم هم قرار گیرد.
عقیلی درمورد نحوه ورودش به عرصه موسیقی توضیح داد و گفت: از 8 سالگی فراگیری موسیقی را با نوازندگی سازهای مختلف آغازكردم و در دوران دبیرستان هنرجوی هنرستان موسیقی بودم و بعد از آن وارد دانشكده تئاتر شدم و فارغ التخصیل رشتهٔ بازیگری تئاترهستم .
وی درباره ورد خوانندگان به عرضه بازیگری گفت: برای بازیگری پیشنهادات زیادی داشته ام ولی هیچكدام از فیلمنامه ها را نپسنده ام، اگر پیشنهادی مورد قبولی داشته باشم به خاطر سابقه تحصیلی و تجربه ای كه دراین زمینه داشته ام بازی می كنم، چون به نظر من یك هنرمند بهتراست كه دریك شاخه فعالیت و تلاش داشته باشد تا به موفقیت برسد و به عنوان فرد موفق در همان شاخه معرفی شود.
"مثبت صباهنگ " به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای مهسا ایرانیان و شهرام نیكیار روزهای پنج شنبه و جمعه ساعت 18 تا :19:30 به صورت زنده از رادیو صبا پخش می شود.

دسترسی سریع