حبیبیان: خوانندگی را از پدرم به ارث بردم

چنگیز حبیبیان در گفتگو با برنامه «صباهنگ» در رادیو صبا به پیشینه خوانندگی در خانواده اش اشاره كرد.

1400/09/11
|
08:57

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه موسیقی محور صباهنگ در هر قسمت میزبان یكی از هنرمندان عرصه موسیقی است و با آنها درخصوص موسیقی گفتگو صمیمی و شادی دارد.
شنبه این برنامه میزبان تلفنی چنگیر حبیبان خواننده خوب كشورمان بود و با وی در خصوص خوانندگی و موسیقی گفتگو صمیمی داشت.

حبیبیان در این برنامه درباره نحوه ورودش به عرصه موسیقی توضیح داد و گفت: من خوانندگی و مداحی را از پدرانم به ارث بردم
اولین استادم پدر بود و موسیقی مذهبی و مداحی را نزد ایشان و از همان دوران كودكی یعنی 6 سالگی آموختم. پدرم مداح بودند و من اولین بار در یك هیئت مداحی كردم.

آواز را نزد اساتیدی جون استاد حسین صبحدل، كرامت اصلانی، هلی، شاهپور رحیمی،محسن حسن‌زاده و استاد مسلم آواز؛ حاتم عسگری و استاد فریدون شهبازیان فرا گرفتم.

حبیبیان در این برنامه درباره رشته تحصیلی اش گفت: خوانندگی شغل دوم من است، تحصیلاتم در رشته مهندسی معماری می باشد و دكتری این رشته رادارم. او هم اكنون مشغول فعالیت در كار ساخت و ساز است و بعنوان مهندس طراحی، نظارت و اجرا می كند.
خوانند آذری زبان درباره علاقه اش به زبان تركی گفت: متولد تهرانم ولی اصالتا آذری هستم، در دوران كودكی هم در خانواده به زبان تركی صحبت نمیكردیم ولی من شخصا زبان آذری را خیلی دوست دارم و تخصصی دنبال كردم.
در پایان حبیبیان یك توصیه به شنوندگان كرد، اما كه هر كاری انجام می‌دهید با عشق باشد وقتی عاشق كارتان باشید موفق می شوید.

صباهنگ در هفته جاری به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و اجرای فریبا باقری هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 همراه مخاطبان می شود.

علاقه مندان می توانند این دربخش گفتم گفت شنونده این گفتگو باشند.

دسترسی سریع