صفامنش: كرونا این دوسال اهالی موسیقی را مثل كبوتری در قفس اسیر كرده امیدواریم زودتر رها شویم .

حسین صفامنش خواننده كرد زبان در گفتگو با رادیو صبا مژده برگزاری كنسرت داد و گفت: كرونا این دوسال اهالی موسیقی را مثل كبوتری در قفس اسیر كرده امی

1400/09/10
|
07:00

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند.
این برنامه روز یكشنبه هفتم آذر میزبان حسن صفا منتش از خواننندگان كرد زبان كشورمان شد.
حسین صفامنش خواننده كرد در 29 تیر 1355 در كرمانشاه به دنیا است.
صفامنش از از جمله خوانندگان محلی كرد زبان باشد و با گویش كردی آهنگ ها و ترانه هایش را منتشر می كند.
خواننده محبوب كرد زبان ها و محلی كه در میان ایرانیان كرد زبان طردفداران زیادی دارد.
از سال 1373 وارد عرصه خوانندگی بطور رسمی شده و سبك خوانندگی سنتی و پاپ می باشد. محبوبیت و شهرت او بعد از آهنگ كردی خویشگه خاسه‌گه‌م بود كه طرفداران زیادی را به خود جلب كرد .
حسین صفامنش یكی از خوانندگان محبوب و پرطرفدار كرد زبان در كرمانشاه در غرب ایران می باشد كه تاكنون چندین آلبوم نیز منتشر كرده است.
صفامنش در گفتگو با برنامه «صباهنگ » رادیو صبا عشق را تنها دلیل وردش به عرصه موسیقی عنوان كرد و گفت: من عاشق موسیقی هستم و الان هم فقط دراین عرصه تلاش می كنم و در آموزشگاه موسیقی به هنرجویان این رشته تدریس می كنم، می توان گفت همه زندگی من حول محور این عشق (موسیقی ) می چرخد.
خواننده محلی خوب كشورمان در برنامه صباهنگ مژده تولید اثر جدید با تمام گویش های اقوام ایرانی را داد و توضیح داد كار جدیدی در دست تولید داریم كه در حدود 7 دقیقه با تمام گویش های اقوام ایرانی كردی، لری ، عربی ، بندری ، مازنی ، آذری وكرمانچی تقدیم مردم می شود كه امیدوارم برای شب یلدا آماده شود.
وی در این گفتگو به مخاطبان رادیو صبا قول داد این كار بعد از انتشار اولین بار از رادیو صبا پخش شود
صفامنش از ایران به عنوان یك گنج یادكرد و گفت: ما به عنوان خواننده وظیقه داریم كه حداقل درزمینه گردشگری به معرفی جاذبه های گردشگری كشورمان بپردازیم و من دراین زمینه نهایت تلاشم را می كنم.
این خواننده كرد زبان درباره درك كلام یك ترانه گفت: در یك آهنگ چیزی كه مهم است احساس است ، شما گاهی در یك ترانه اصلا متوجه كلام خواننده نمی شوید ولی از گوش دادن به آن آهنگ لذت می برد رسالت موسیقی هم انتقال یك حس خوب است.
در پایان صفا منش مژده دیگری به شنوندگان داد و گفت: اگر كرونا بروند به زودی كنسرت برگزار می كنیم، كرونا این دوسال اهالی موسیقی را مثل كبوتری در قفس اسیر كرده امیدواریم زودتر رها شویم .
برنامه صباهنگ هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای مهبدقناعت پیشه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع