عمو قناد روز جهان كودك را از«رادیو صبا» تبریك گفت

برنامه عصر صبا در روز جهانی كودك میزبان مجید قناد تهیه‌كننده و كارگردان و مجری برنامه‌های كودك و نوجوان شد

1400/09/01
|
09:21


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، برنامه عصر صبا به مناسبت روز جهانی كودك میزبان مجید قناد تهیه‌كننده و كارگردان و مجری برنامه‌های كودك و نوجوان شد.
در این برنامه لاله جلال آبادی مجری برنامه با عموقناد درباره ویژگی كودكان امروز و دیروز گفتگو كرد.
مجید قناد متولد 5 تیر 1333 در خرمشهر، مجری كودك است
فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس بازیگری و كارگردانی از دانشگاه هنرهای زیبای تهران است، او بیشتر به نام عمو قناد در تلویزیون مشهور شد، حالا در دانشگاه تدریس میكند
او كارگردان و تهیه كننده كار بلد حوزه كودك نیز می باشد
فعالیت خود را با تئاتر آغاز نمود و سپس در سال 1355 وارد برنامه‌ های تلویزیونی در صدا و سیمای آبادان گردید؛ و پس از شروع جنگ ایران و عراق در صدا و سیمای مركز اصفهان كار خود را در زمینه تهیه كنندگی و كارگردانی آغاز كرد.
از سال 1361 به بعد در صدا و سیمای مركز خرم‌ آباد مشغول به كار شده و در سال 1362 همراه با ادامه تحصیل در تهران و به عنوان مجری و تهیه كننده، كارگردان در شبكه 2 سیما تهران مشغول به كار شد.
مجید قناد در این گفتگو روز جهانی كودك را تبریك گفت و درباره ویژگی های كودكان امروز و دیروز توضیح داد، بچه های امروز به دلیل حضور در فضای مجاری و بالارفتن هوش آنها یك قدم از بزرگتر ها جلوتر هستند و این كار والدین را سخت تر كرده است باید بیشتر مراقب كودكان باشند.
این كارگردان برنامه های كودكان و نوجوانان درباره د باره نقش قلقلی در كنار عمو قناد توضیح داد و گفت: قلقلی را در شهر بازی دیدم حضور او برای بچه های های خجالتی و كم شنوا جنبه آموزش داشت و مورد استقبال هم قرار گرفت.
علاقه مندان برای شنیدن این گفتگو می تواند به بخش كفتم گفت در سایت رادیو صبا مراجعه نمایند.

دسترسی سریع