محمد مقنی باشی دایی كاشانی ها شد

ویژه برنامه نوروزی «كاشی ها» با همكاری محمد مقنی باشی با هدف ایرانگردی راهی آنتن صبا می شود

1403/01/15
|
10:40
|

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «كاشی ها»(كاشانی ها) عنوان یكی از برنامه های نوروزی این شبكه رادیویی است كه با هدف معرفی جاذبه های گردشگری نقاط مختلف كشور راهی آنتن می شود.

آزاده شاهرخ مهر تهیه كننده برنامه گفت: كاشی ها یك برنامه نوروزی با اجرای دونفر از بازیگران كاشانی است كه با لهجه تقدیم مخاطبان می شود.

این برنامه در قالب نمایش رادیویی از سفر مجازی خواهر و برادر كاشانی آغاز می شود كه با توجه به تقارن نوروز و ماه مبارك رمضان ترجیح می دهند به صورت مجازی ایرانگردی داشته باشند.

وی افزود: این برنامه در فضای شاد و طنز گونه با همكاری محمد مقنی باشی مستند ساز ایرانگرد با محوریت معرفی جاذبه های تاریخی، توریستی، تفریحی، گردشگری و صنایع دستی كشور پهناور ایران تقدیم مخاطبان می شود.

تهیه كننده برنامه گفت: محمد مقنی باشی در این نمایش به عنوان دایی این خواهر و برادر آنها را در این سفر مجازی همراهی می كند و به معروفی جاذبه های گردشگری نقاط مختلف كشور می پردازد. وی افزود در این برنامه علاوه بر گردشگری با آداب و رسوم و فرهنگ مردم شهر های مختلف به ویژه در ماه رمضان و شب های قدر بیشتر آشنا می شویم به این صورت كه در برنامه های ویژه شب های قدر به آدابی چون آداب سحرخوانی، افطاری و اداب ویژه شب های قدر در شهر های مختلف پرداخته می شود.

كاشی ها از 29 اسفند ماه در ایام نوروز هر روز ساعت 16 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مریم خادم پور و امیر بیشه راهی آنتن می شود.

دسترسی سریع