«شهر فرنگ» رادیو صبا به زودی در قاب تلویزیون

جنگ رادیویی «شهر فرنگ» به زودی به صورت تصویری از شبكه نسیم سیما پخش می‌شود.

1402/11/15
|
10:12
|

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، با تصویربرداری بخش اول برنامه «شهر فرنگ» توسط گروه برنامه ساز «نمای رادیو»از شبكه نسیم سیما این برنامه به زودی به صورت تصویری از شبكه نسیم سیما پخش می‌شود.

مجید فتاحی تهیه كننده برنامه «نمای رادیو» در گفتگو با گزارشگر رادیو صبا ازپخش برنامه طنز«شهر فرنگ» در برنامه نمای رادیو» شبكه نسیم سیما خبر داد و گفت: به زودی بعد از پایان پخش برنامه «سیا سفید» برنامه «شهر فرنگ» رادیو صبا از قاب نمای رادیو تقدیم مخاطبان شبكه نسیم می‌شود.

این تهیه كننده تلویزیونی درباره انتخاب برنامه‌های رادیویی برای پخش از شبكه نسیم یادآور شد، برای انتخاب این گونه برنامه‌ها ما شبكه‌های مختلف رادیو را رصد می‌كنیم و از بین برنامه‌های پرمخاطب شاد و طنز به دنبال برنامه‌هایی هستیم كه دارای بخش‌های نمایشی شاد با بازیگران متنوع باشند زیرا این گونه برنامه‌ها برای بینندگان كه علاوه بر صدا به دنبال تصویر هم هستند، جالب‌تر است.

وی درباره پخش برنامه «شهر فرنگ» رادیو صبا توضیح داد، برنامه «سیاه سفید» اولین برنامه رادیو صبا بود كه دراز «نمای رادیو»پخش شد، كه با توجه به فضای شاد و اجرای روحوضی گونه و حضور مخاطبان در استودیو بسیار مورد توجه و لطف بینندگان قرار گرفتف به ویژه بازیگری مهبد قناعت پیشه، كه من مطمئن هستم این استقبال و توجه به برنامه «شهر فرنگ» كه با بخش های نمایشی بیشتر همراه است به 5 برابر این برنامه می رسد در آینده بسیاری از مخاطبان شبكه نسیم به جمع شنوندگان این برنامه رادیویی اضافه می‌شوند.

فتاحی یادآورشد، البته بینندگان بعد از پخش چند قسمت برنامه «سیاسفید» نكاتی را به ما و همكارانمان در رادیو صبا یادآوری كردند كه مثلاً زمانی كه مخاطب با یك بازیگر ارتباط برقرار می‌كند به ویژه به نقش اصلی (سیا) تعویض بازیگر برای او خوشایند نیست این نكته شاید در رادیو خیلی قابل احساس نباشد ولی در سیما با توجه به اینكه مخاطب با تصویر بازیگر علاوه بر صدای او ارتباط برقرار می‌كند،بسیار مهم است.
فتاحی درباره «شهر فرنگ» رادیو صبا گفت: این جنگ رادیویی از برنامه‌های شناخته شده و پرمخاطب رادیو است، كه با توجه به تعداد بازیگران و قابلیت نمایش طنز این برنامه گزینه مناسبی برای پخش از شبكه نسیم است.

فتاحی در پایان بیان كرد، پخش منظم برنامه از روی هر آنتنی باعث وفاداری مخاطب به یك برنامه می‌شود با توجه به جابجایی پیش آمده در جدول پخش شبكه نسیم تعدادی از مخاطبان «نمای رادیو» این برنامه را گم كردند و برخی قسمت ها را از دست دادند .
كه امیدوارم این برنامه از این پس با پخش منظم‌تری تقدیم مخاطبان شود.

نمای رادیو به تهیه كنندگی مجید فتاحی سه شنبه ها ساعت 18 به مدت 20 دقیقه روی آنتن شبكه نسیم می رود.

دسترسی سریع