روایت امیرحسین مدرس از شوق زندگی مردم

امیرحسین مدرس در برنامه جدید «مشتاق دیدار» از ذوق و شوق زندگی روایت می كند.

1402/08/09
|
08:57
|

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا،« مشتاق دیدار» نام یكی از برنامه‌های جدید این شبكه رادیویی است كه امیرحسین مدرس در آن به روایت داستان‌های اشتیاق دیدار مردم برای دیداریكدیگر می پردازد.
مژگان فرزین تهیه كننده این برنامه گفت: این برنامهبه آدم‌های مختلف در شهرهای مختلف سر می‌زنید كه با هم حرف می‌زنند و موضوعات ساده روزمره، بهانه روایت داستان‌های شنیدنی آنها می‌شود.

وی افزود :در هر برنامه به یك شهر سفر می‌كنیم، درهای زیادی را می‌زنیم تا قصه‌های پشت آن دررا بشنویم.

تهیه كننده درباره بخش‌های مختلف این برنامه گفت: «مشتاق دیدار» بسته شنیداری جالبی است كه با روایت داستان‌هایی از زبان امیرحسین مدرس، یك بانوی محلی و دختر بچه فهمیده تقدیم مخاطبان می‌شود.

امیرحسین مدرس در این برنامه با لحن دلنشین، داستان‌های آشنایی را برای مخاطبان روایت می‌كند، داستان هایی از روزهای عادی زندگی كه بر ما سخت آسان گذشته است، این برنامه از ذوق و شوق زندگی می گوید، كه در كنار آن پخش موسیقی و ترانه های خاطره انگیز در كنار صداهای مردمی كه مشتاق دیدار هم هستند، جذابیت برنامه را دوچندان می كند.

فرزین در ادامه درباره روایت داستان‌های محلی گفت: هرقسمت یك داستان متفاوت از زبان بانوی محلی با لهجه و گویش محلی تقدیم شنوندگان می شود و در كنار آن دختر بچه‌ای كه بیشتراز سنش می فهمد با روایت داستان‌های كوتاه، شیرین و دلنشین به نقد موضوعات فرهنگی و اجتماعی می‌پردازد.

در پایان مژگان فرزین خطاب به شنوندگان گفت:داستان های این برنامه واقعی و آشنا هستند شاید در قسمت بعدی داستان شما روایت شود.

مشتاق دیدار شنبه تا چهاشنبه ساعت 12:30 به تهیه كنندگی مژگان فرزین و امیرحسین مدرس تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع