داستان زندگی شما به روایت امیرحسین مدرس

رادیو صبا برنامه جدید «این مردم نازنین» را با قصه‌گویی امیرحسین مدرس راهی آنتن می‌كند.

1402/07/25
|
14:52
|

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «این مردم نازنین» عنوان برنامه جدیدی از این شبكه رادیویی است، كه روزهای آخر هفته با اجرای دلنشین امیرحسین مدرس تقدیم مخاطبان می‌شود.
مژگان فرزین تهیه كننده برنامه گفت: این برنامه روایت‌های كوتاهی از داستان زندگی «این مردم نازنین» است.
وی افزود: این برنامه جایگزین «قصه های ظهر جمعه» می‌شود، كه در آن امیرحسین مدرس به روایت داستان‌هایی از جنس روزهای جمعه می‌پردازد.
تهیه كننده برنامه درباره نویسندگی داستان‌های برنامه بیان كرد، داستان‌ توسط گروهی از نویسندگان نوشته می‌شود، كه تلاش می‌كنند داستان‌های خاطره انگیزی از جنس خانواده برای شنوندگان بنویسند.
فرزین توضیح داد، همه ما در ظهرهای جمعه چیزهای مشتركی را تجربه می‌كنیم و می‌بینیم مثل «غذا، خانواده، تعطیلات آخر هفته، دورهمی» داستان های این برنامه با موضوع این چیزهای مشترك تقدیم مخاطبان می شود و اولین برنامه با موضوع غذا راهی آنتن می شود.

وی افزود: «پیغام گیر» عنوان آخرین آیتم این برنامه است، كه در آن امیرحسین مدرس با یكی از دوستان و آشنایان تماس می‌گیرد تا آخرین لحظات تعطیلات را با هم بگذرانند.

فرزین در پایان گفت: در این برنامه تلاش می‌كنیم داستان همه این مردم نازنین را روایت كنیم حتی كوتاه كوتاه، شنوندگان منتظر روایت داستانشان در این برنامه باشند.
این مردم نازنین از روز جمعه هفتم مهر ساعت 12:30با اجرای امیرحسین مدرس و به تهیه‌كنندگی مژگان فرزین تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع