مسعود خواجه امیری: صدای خوب بدون پول به جایی نمی‌رسد

مسعود خواجه امیری خواننده جوان كشورمان در گفتگو با «رادیو صبا» پول را یكی از عوامل موفقیت خوانندگان دانست

1401/02/21
|
07:33

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «صباهنگ» برنامه موسیقی محور رادیو صبا است، كه با پخش ترانه های درخواستی، فضای شادی را برای مخاطبان این شبكه ایجاد می كند.
این برنامه با بخش های «گزارش»، «موسیقی فیلم»، «تكمیل شعر»، «تركیب ترانه»، «نمایش ترانه» و «مهمان ویژه» هر روز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19 راهی آنتن رادیو صبا می شود.
این برنامه روز دوشنبه 19 اردیبهشت میزبان مسعود خواجه امیر خواننده خوب كشورمان بود و با وی گفتگو صمیمی درباره موسیقی خواهد داشت.
مسعود خواجه امیری در گفتگو با «صباهنگ» درباره روند تولید ترانه های خود توضیح داد وگفت: ابتدا با كارهای سنتی وارد این عرصه شدم، ولی كم كم با توجه به خاستگاه جامعه و سلیقه جوانان به سمت تولید آهنگ های پاپ و تلفیقی رفتیم.
خواجه امیری درباره حمایت از خوانندگان در عرصه موسیقی گفت: ترانه هایی كه تا امروز از من منتشر شده است حاصل كار یك مجموعه دوستانه بوده كه با حمایت آنها آهنگ های تولید شده است. به طرفدارانم قول میدهم اگر تهیه كننده و سرمایه گذاری از ما حمایت كند حتماً آهنگ های پر محتوا تر و بهتری تقدیم خواهیم كرد.
خواننده جوان كشورمان در پاسخ این سوال مجری كه «اگر مجبور شوید برخی از قراردادهای استعمار گونه در موسیقی را امضا می كنید؟» گفت: كار موسیقی را دوست دارم و حال من در این فضا خوب است. این را می دانم كه صدای خوب بدون هزینه و پول به جایی نمی رسد. اگر مجبور شوم به خاطر ماندن در فضای موسیقی، علی رغم میل باطنی ام این كار را می كنم.
خواجه امیری در پایان به این اشاره كرد كه موفقیت ما در هر كاری در نهایت دست خدا است ما تلاشمان را می كنیم و به خدا توكل می كنیم اگر او بخواهد هر اتفاقی ممكن می‌شود.

««صباهنگ» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 به مدت 60 دقیقه به تهیه كنندگی سیامك احمدی پور و اجرای فریبا باقری از رادیو صبا پخش می شود

دسترسی سریع