یوسف تیموری: شیرین ترین خاطرات ماه مبارك رمضان را در دوران جنگ داشتم

یوسف تیموری در گفتگو با رادیو صبا از خاطرات شیرین خود در ماه مبارك رمضان گفت

1401/01/23
|
10:14

ه گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «همپای صبا» هر روز با قطار صبا راهی شهرهای مختلف كشور می شود و مردم را با جاذبه های گردشگری ، آداب و رسوم مناطق مختلف كشور آشنا می كند. این برنامه در قالب مسابقه پیامكی در ایستگاه های قطاراطلاعات منتوعی در حوزه گردشگری، سلامت، ادبیات، هنر و ... به مخاطبان ارائه می كند.
این برنامه روز یكشنبه 21 فرودین در ایستگاه سینما همراه و همپای یوسف تیموری بازیگر طناز سینما و تلویزویون شد و با وی گپ و گفت صمیمی داشت.
تیموری در این گفتگو خاطره انگیز ترین ماه مبارك رمضان را سال های جنگ تحمیلی معرفی كرد و گفت: من از ماه مبارك رمضان خاطرات مختلفی دارم ولی ماه مبارك رمضان در زمان جنگ تحمیلی كه من نوجوان بودم پر از خاطرات شیرین بود، در دورانی كه مجبور بودیم با همه دوستان و فامیل در پناهگاه ها زندگی كنیم ، سحرهایی كه همه باهم بیدار می شدیم و افطاری ها در جمع فامیل و دوستان برایم پر از خاطره است، اگر چه سخت بودولی شیرین بود.
این بازیگر طناز در پاسخ سوال یكی از مخاطبان كه پرسیده بود «شما در بازی نقش های خود بداهه گویی هم دارید؟» پاسخ داد: بله البته نه به معنی بداهه گویی ، درباره دیالوگ بازگر نظر می دهم وبا هماهنگی كارگردان این انجام می شود چون در بازیگری فرد نمی تواند بدون اطلاع بازیگر مقابل خود دیالوگ ها را عوض كند.
«همپای صبا» هر روز از شنبه تا پنج شنبه ساعت 20 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و گویندگی مهدی پر راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع