هومن حاجی عبدللهی: در مجموعه ویژه ماه رمضان در نقش جدی ظاهر می شوم

هومن حاجی عبداللهی در گفتگو با رادیو صبا از بازیگری در نقش متفاوت در مجموعه ویژه ماه رمضان خبر داد

1400/12/20
|
15:12

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، روز چهارشنبه 18 اسفندماه هومن حاجی عبداللهی در ایستگاه سینما برنامه «همپای صبا» همسفر رادیو صبا شد.
برنامه «همپای صبا» كه هر روز با هدف آشنایی مخاطبان با فرهنگ آداب و رسوم مشاهیر و مفاخر شهر های مختلف راهی آنتن صبا میشود در ایستگاه های مختلف به معرفی هنرمندان بازیگران و ورزشكاران خوب كشورمان می‌پردازد و با آنها گپ و گفت صمیمی دارد.
هومن حاجی عبداللهی هنرپیشه، مجری تلویزیون، صداپیشه ودوبلور طناز در این گفتگو درباره نحوه ورودش به این عرصه گفت :از سال 71 بعد از ورود به دانشكده هنر و معماری كارم را با بازیگری تئاتر شروع كردم.
بعد به باشگاه رادیویی جوان معرفی شدم و در رادیو جوان مشغول شدم، آشنایی با نیما كرمی و حسین رفیعی باعث حضور من در تلویزیون به عنوان مجری شد.
عبداللهی درباره آخرین كارهای تلویزیونی خود گفت: هم اكنون مشغول فیلمبرداری سریال ویژه ماه رمضان هستیم كه از 14 فروردین به مناسبت ماه مبارك رمضان از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.
بازیگر نقش رحمت سریال پایتخت درباره این سریال گفت: سریال پایتخت برای من قابل قیاس با هیچ مجموعه دیگری نیست در این پروژه همه دوستان و همكاران چند ساله در جمع خانوادگی و دلنشین در كنار هم لحظات شاد و پر خاطره ای داشتیم.
وی افزود: علی رغم كار فشرده و فیلمبرداری هر روز این مجموعه انرژی دوستان و همكاران در این پروژه به قدری زیاد بود كه هر شب بعد از فیلمبردازی همه دوستان و همكاران در منزل والیبال نشسته بازی میگردیم.
به نظر من همین حال خوب و انرژی عوامل پشت صحنه به روی صحنه نیز منتقل می شد و این باعث می شد این مجموعه مورد اقبال مخاطبان قرار گیرد.
عبداللهی بازی در سریال پایتخت را جزو درخشان‌ترین كارهای خود دانست و گفت: سریال پایتخت را خیلی مردم دوست داشتند و كاری كه به نظر مردم جذاب است و مورد استقبال آنها قرار می‌گیرد جزوه درخشان ترین كارهای یك بازیگر است.
بازیگر طناز سینما و تلویزیون درباره بازیگری نقش های جدی گفت: هر بازیگری دوست دارد ژانرهای جدید را تجربه كند و تجربه های جدیدی داشته باشد و تكراری نباشد این اتفاق برای من در سریال «خوشنام» می افتد.
من در كناره بازیگران طنازی مثل حمید لولایی، شهره لرستانی و سحر ولدبیگی و بسیاری از دوستان به عنوان یك شخصیت جدی بازی می كنم.
«همپای صبا» هر روز از شنبه تا پنجشنبه ساعت 17 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و گویندگی مهدی پر راهی آنتن صبا می‌شود.

دسترسی سریع