تسینم/"زرشك زرین" مخاطبان رادیو صبا به رامبد جوان رسید

ویدئوی تبلیغاتی رامبد جوان در فضای‌مجازی علاوه بر آزرده كردن كاربران اجتماعی، باعث شد تا زرشك زرین یك نظرسنجی مردمی به این هنرمند اختصاص پیدا كند

1400/09/14
|
13:22

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، بعد از توهین چند هفته گذشته بهاره رهنما به مردم طبقه پایین جامعه، نوبت به رامبد جوان رسید تا با یك ویدئوی تبلیغاتی، مردم را تحقیر كند.

علاوه بر كارشناسان، كاربران اجتماعی نسبت به این ویدئو خشمگین شدند. بسیاری از او می‌خواهند نسبت به این رفتارش و تناقض‌های او در "خندوانه" عذرخواهی كند.

ماجرای این ویدئو چه بود؟ مجری برنامه «خندوانه» در این ویدیو بعد از صحبت و گلایه و شكایت درباره گرانی اجناس، می‌گوید كه كسانی كه از پس خرید مایحتاج زندگی‌شان برنمی‌آیند، بهتر است از این فرصت برای گرفتن رژیم‌های لاغری استفاده كنند.

این ویدیوی كه خود رامبد جوان و هوادارانش آن را «تبلیغ رژیم لاغری» یا «تبلیغ رژیم گیاهی» نامیده‌اند، بسیاری از مخاطبان را هم ناراحت كرده است. بسیاری در فضای‌مجازی نوشتند: «رامبد جوان، بالأخره آن ور اصلی‌اش را نشان داد. «ما خیلی باحالیم، از ما گوش كنید و برای مقابله با گرانی رژیم بگیرید.»

رادیو صبا در بخشی از برنامه «ترین‌ها»، "زرشك زرین" این هفته را به رامبد جوان اختصاص داد. در این بخش به صحبت‌های نسنجیده سلبریتی‌ها كه راهی آنتن شده، پرداخته می‌شود. شنوندگان در صفحه مجازی برنامه از میانِ سه گزینه مریم امیرجلالی به علت توهین به مخاطبان در فضای مجازی، نفیسه روشن به علت توهین به مخاطبان در فضای مجازی و رامبد جوان به خاطر صحبت‌های نسنجیده‌اش در تبلیغات اخیر، مجری برنامه «خندوانه» را انتخاب كردند.

طبق نظرسنجی صورت گرفته مخاطبان با اهدای «زرشك زرین» به رامبد جوان دلخوری شان را از رفتار و گفتار وی در تبلیغات اخیر نشان دادند.

دسترسی سریع