خبر آنلاین. واكنش جالب به تبلیغ رژیم غذایی رامبد جوان

تبلیغ رژیم گرفتن دست از سر رامبد جوان برنمی‌دارد و در تازه‌ترین مورد، مخاطبان یك برنامه رادیویی به او زرشك زرین دادند!

1400/09/14
|
07:42

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین ها» با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین های ایران در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی پخش می‌شود.

این برنامه روز جمعه(دوازدهم آذر ماه) با یك موضوع فرهنگی همراه مخاطبان شد و «عجیب ترین تعارف های ایرانی‌ها» را از نگاه مخاطبان معرفی كرد.

در برنامه «ترین ها» لیستی از عجیب ترین تعارف های ایرانی ها برای مخاطبان در فضای مجازی ارائه شد كه با نظر سنجی صورت گرفته «قابل شما را نداره» عجیب ترین تعارف ایرانی شد و بعد از آن عبارت های تعارفی «نوكرتم» و «دست بوسه» به ترتیب دوم و سوم شدند.

«زرشك زرین» با اجرای شهرو احمدوند از بخش های دیگر برنامه «ترین ها» است كه متناسب با موضوع برنامه چند ساعت قبل از برنامه یك نظرسنجی برای شنوندگان در صفحه مجاری برنامه گذاشته و در انتهای برنامه نتیجه اعلام می‌شود.

روز جمعه این بخش با موضوع صحبت های نسنجیده سلبریتی ها راهی آنتن شد و از مخاطبان پرسیده شد كه شما زرشك زرین را به كدام گزینه می دهید؟؛ مریم امیرجلالی به علت توهین به مخاطبان در فضای مجازی، نفیسه روشن به علت توهین به مخاطبان در فضای مجازی یا رامبد جوان به خاطر صحبت های نسنجیده اش در تبلیغات اخیر.

طبق نظرسنجی صورت گرفته مخاطبان با اهدای «زرشك زرین» به رامبد جوان دلخوری شان را از رفتار و گفتار وی در تبلیغات اخیر نشان دادند.

دسترسی سریع