خبرگزاری مهر/برنامه «ناصر باش» در رادیو صبا با زبان طنز و شوخی درخواست‌های مردم را به گوش مسئولین می‌رساند.

برنامه «ناصر باش» در رادیو صبا با زبان طنز و شوخی درخواست‌های مردم را به گوش مسئولین می‌رساند.

1400/09/04
|
10:11

به گزارش خبرنگار مهر، «ناصر باش» از برنامه‌های شخصیت محور رادیو صباست كه با اجرای ناصر محبی روی آنتن می‌رود. محبی را خیلی‌ها با عنوان كمدین جوان «خندوانه» می‌شناسند كه با گویش تركی و نحوه بیان و ادای كلمات و جملات، شخصیت او مورد اقبال مخاطب قرار گرفت.

ناصر محبی درباره ویژگی‌های برنامه «ناصر باش» كه هر روز صبح روی آنتن رادیو صبا می‌رود به خبرنگار مهر بیان كرد: این برنامه با هدف بیان معضلات اجتماعی و فرهنگی با نگاهی طنز تهیه می‌شود، كه در شروع من شخصاً فكر نمی‌كردم اینقدر مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد ولی با بازخوردهایی كه از پیامك‌ها و پیام‌های مخاطبان در فضای مجازی دریافت كردم، متوجه شدم كه مخاطبان هم از برنامه لذت می‌برند و الان خوشحالم كه مورد پسند مردم هم قرار گرفته است.

محبی درباره بخش‌های این برنامه توضیح داد: من در این برنامه بخش‌های مختلفی را اجرا می‌كنم از جمله «بیوگرافی، طنز، مصاحبه با مهمان، حكایت، ناصر میرزا، استندآپ و…» و از اجرای همه آنها لذت می‌برم، در ابتدای پخش برنامه قسمت‌هایی را خودم نویسندگی می‌كردم ولی با توجه به حجم برنامه دیدم فرصت كافی برای نوشتن ندارم و الان تمام متن برنامه را معصومه پاكروان نویسنده برنامه آماده می‌كند و من فقط اجرا می‌كنم.

مجری «ناصر باش» درباره اسم این برنامه گفت: اسم برنامه برگرفته از ناصر هم به معنی پیروز و هم اشاره‌ای دارد به اسم من كه این برنامه را اجرا می‌كنم و امیدوارم با توصیه‌ها و نكاتی كه در این نقش به مخاطبان در برنامه ارائه می‌كنم ناصر و پیروز باشند.

محبی درباره اجرا در رادیو صبا نیز عنوان كرد: رادیو صبا را دوست دارم، چون لبخند و شادی را دوست دارم این شبكه هم هدفش شادی و نشاط مردم است و از اینكه در ایجاد این شادی و لبخند نقشی داشته باشم خوشحالم.

مجری «ناصر باش» درباره تفاوت اجرا در رادیو و تلویزیون تصریح كرد: خانه اول من تلویزیون بوده و از آنجا دیده شدم، مردم مرا با اجرای استندآپ كمدی در خندوانه و «قصه‌های من و بابام» شناختند ولی با شروع كار در رادیو متوجه جذابیت‌های كار در رادیو شدم به خصوص با نقش من در این برنامه شخصیت محور كه هم اسم خودم هست فكر می‌كنم مردم مرا الان به اسم مجری برنامه «ناصر باش» می‌شناسند، به هر حال رادیو را دوست دارم و مصمم هستم كه در رادیو بمانم.

محبی همچنین درباره معرفی یكی از كمدین های خندوانه به برنامه و اجرا در رادیو اظهار كرد: به نظر من همه دوستانم در آن تیم توانایی اجرا در رادیو را دارند ولی الان كسی كه در خاطرم هست رضا نظری است كه به نظرم صدای خوبی هم برای اجرا در رادیو دارد.

این كمدین و مجری برنامه طنز «ناصر باش» در پایان از مسئولین دعوت كرد كه برنامه را بشنوند و گفت: این برنامه با نگاهی طنز معضلات اجتماعی و فرهنگی جامعه را از زبان مردم بیان می‌كند در آیتم «مصاحبه» با گفتگو با یك كاراكتر مسئول، دغدغه‌های مردم را با بیانی طنز به گوش مسئولین می‌رسانیم.

«ناصر باش» به تهیه كنندگی محمد خسروجردی، نویسندگی معصومه پاكروان، بازیگری امیر قربانی و اجرای ناصر محبی از شنبه تا پنج شنبه هر روز 8:30 از رادیو صبا پخش می‌شود.

دسترسی سریع