خبرگزاری مهر -آغاز یك برنامه انتخاباتی در رادیو/ «اهل ایرانم» را بشنوید

تهیه كننده برنامه «اهل ایرانم» از حضور چهره های فرهنگ و هنر در این برنامه خبر داد كه قرار است از تاثیر انتخابات در زندگی شخصی و حرفه ای سخن بگویند.

1403/03/19
|
09:09
|

رضا عزتی تهیه كننده ویژه برنامه «اهل ایرانم» از پخش این برنامه انتخاباتی از رادیو صبا خبر داد و به خبرنگار مهر گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات برنامه «اهل ایرانم» كاری از شبكه رادیویی صبا از روز شنبه 19 خرداد تا 7 تیر، از ساعت 11 تا 11:30 روی آنتن می رود و گفت وگویی با اهالی هنر از جمله نقاش، خوشنویس، خواننده، آهنگساز و همچنین نخبگان و اهالی فرهنگ دارد كه از انتخابات می گویند.

وی با اشاره به محتوای برنامه افزود: در این برنامه پیش بینی شده است كه هر روز با یكی از اقشار مختلف جامعه صحبت شود. «اهل ایرانم» یك برنامه گفت وگو محور است و همانطور كه گفته شد سراغ گفت و گو با صاحبان و هنرمندان رشته های مختلف هنری می رویم. سوالات در چهار تا پنج بسته طراحی شده كه با معرفی افراد، شغل و حرفه شان آغاز می شود و به زندگی شخصی و كاری آنها می رسد و در ابعاد كلان تری این گفت و گوها ادامه پیدا می كند، سپس از حضورشان در ایران و آرامش در كشور می گویند.

تهیه كننده برنامه انتخاباتی رادیو صبا عنوان كرد: مصاحبه شونده ها در این برنامه درباره اثر انتخاب و تصمیم گیری و انتخاب هایی كه در زندگی داشته اند، می گویند و در پایان درباره انتخابات پیش رو از آنها سوال پرسیده خواهد شد.

وی اضافه كرد: علت و چرایی حضور در انتخابات، تاثیر حضور حداكثری مردم، چگونگی مشاركت بیشتر و … از دیگر موضوعاتی است كه شركت كنندگان و مهمانان برنامه درباره آن پاسخ خواهند داد.

عزتی در پایان بیان كرد: در واقع سوالات و بسته ها به گونه ای طراحی شده كه به صورت هدفمند در نهایت به ایران و انتخابات ریاست جمهوری می رسیم و قرار است به نوعی هر یك از مهمانان از زاویه زندگی حرفه ای و شخصی خود درباره تاثیر انتخاب و انتخابات بگوید.

دسترسی سریع