خبرگزاری مهر -جاذبه‌های گردشگری از رادیو صبا شنیدنی شد/ بزن بریم روستا

تهیه كننده «بزن بریم روستا» از تولید این برنامه جدید كه در قالب مسابقه سراغ جاذبه‌های گردشگری روستاها می‌رود، خبر داد.

1403/02/22
|
10:27
|


به گزارش خبرنگار مهر، رضا عزتی تهیه كننده برنامه «بزن بریم روستا» كه از رادیو صبا پخش می‌شود درباره رویكردهای برنامه بیان كرد: این برنامه با هدف معرفی روستاهای مختلف كشور و جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی، ظرفیت‌های تجاری، اقتصادی و گردشگری هر هفته عازم یك استان می‌شود.

وی اضافه كرد: طبق سند تحول رسانه ملی، وظیفه ما در برنامه سازی هم‌افزایی جدی با مراكز صداوسیمای استان‌ها و همچنین معرفی روستاها و جاذبه‌ها و ظرفیت‌های روستایی و تعامل با آنهاست. در برنامه «بزن بریم روستا» متناسب با ماموریت و شعار شبكه در قالب یك مسابقه رادیویی شاد تلاش می‌كنیم ظرفیت‌های متنوع روستایی را معرفی كنیم و با پخش هم زمان این برنامه از شبكه‌های رادیویی استانی، قدمی در مسیر هم افزایی برداریم.

عزتی تصریح كرد: «بزن بریم روستا» با سفر به استان‌های مختلف كشور شروع می‌شود و در هر قسمت ابتدا میزبان مسؤولان شهر می‌شویم و در گفت‌وگویی صمیمی، روستاهای هر شهرستان و جاذبه‌های گردشگری، تجاری و ظرفیت‌های متنوع آن معرفی می‌شود. در این بخش مسؤولان با طرح یك سوال درباره روستاهای شهرستان مخاطبان را به چالش كشیده و هدیه اقامت در مناطق بومگردی را به خانواده‌ها تقدیم می‌كنند. در برنامه روز گذشته فرماندار تنكابن میزبانی از 5 خانواده در این شهرستان را به عنوان جایزه مسابقه اعلام كرد.

تهیه كننده برنامه در پایان بیان كرد: در بخش بعد میزبان دهیاران روستاها می‌شویم كه به معرفی روستا می‌پردازند و در ادامه مسابقه رادیویی برای روستاییان داریم كه در این بخش 2 نفر از اهالی هر 2 روستا در مسابقه «بزن بریم روستا» به رقابت می‌پردازند.

«برن بریم روستا» شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 به تهیه كنندگی رضا عزتی و با اجرای مهدی پَر روی آنتن می‌رود و همزمان با پخش از شبكه رادیویی صبا از رادیو مازنداران هم راهی آنتن می‌شود.

دسترسی سریع