خبرگزاری صبا/دلگویه‌های «ساده و صمیمی» مردم با امام حسین (ع) در رادیو صبا

ویژه برنامه «ساده و صمیمی» با پخش دلگویه های مردمی با امام حسین (ع) به مناسبت ماه محرم راهی آنتن صبا می شود.

1401/05/08
|
10:29

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، «ساده و صمیمی» عنوان یكی از ویژه برنامه های شبكه رادیویی صبا است كه به مناسبت ماه محرم با هدف پخش دلگویه های مردمی درباره امام حسین(ع) و واقعه كربلا از روز اول محرم همراه مخاطبان می شود.

امیر اكبری تهیه كننده این برنامه گفت: محرم، ماه عزا و اندوه و عزاداری شیعیان در شهادت حضرت امام حسین (ع) است. این ماه یادآور دلاوری یاران باوفای اباعبدالله حسین علیه السلام، فداكاری های حضرت زینب سلام الله علیها و امام سجاد (ع) و همه اسرای كاروان است. رادیو صبا در برنامه «ساده و صمیمی» فرصتی برای مخاطبان فراهم كرده است كه در این ایام ساده و صمیمی با امام خود صحبت كنند و دلگویه ها و دلنوشته های خود را به گوش دیگر مخاطبان برسانند.

او افزود: شنوندگان می توانند فایل صوتی خود را به سامانه هدهد رادیوصبا به آدرس hodhodsaba.irib.ir ارسال كنند و یا در هر زمان از شبانه روز می توانند با تلفن گویای شبكه به شماره 27861055 تماس بگیرند و به صورت ساده و صمیمی دلگویه های خود را درباره امام حسین (ع) و واقعه عاشورا برای برنامه ارسال كنند. همچنین شنوندگان در زمان پخش این برنامه می توانند با تماس با شماره 22653043 با این برنامه در تعامل باشند.

اكبری آیتم های فرهنگی-هنری، گفتگو با هنرمندان و شاعران آیینی، گزارش های مردمی و پخش آهنگ های مناسب این ایام را از دیگر بخش های این برنامه عنوان كرد و گفت: در این برنامه تلاش می كنیم هر روز یك كتاب یا یك فیلم با موضوع واقعه كربلا و رشادت های امام حسین (ع) و یارانش معرفی كنیم و در بخش مهمان با یكی از هنرمندان و یا شاعران آیینی گفتگوی صمیمی داشته باشیم.

این تهیه كننده در پایان عنوان كرد: در بخش گزارشی، آتنا محمد پناه گزارشگر این برنامه هر روز با مردم درباره ماه محرم و حال وهوای مردم در این ماه صحبت می كند.

ویژه برنامه «ساده و صممیمی» از 8 مرداد ماه هر روز ساعت 20 به تهیه كنندگی امیر اكبری و گویندگی لاله جلال آبادی از رادیو صبا پخش می‌شود.

دسترسی سریع