خبرگزاری صدا و سیما/تولید كتاب صوتی باصدای برگزیدگان چالش گویندگی در رادیو صبا

نتایج مرحله چهارم چالش گویندگی مردمی در رادیو صبا اعلام شد

1401/04/29
|
11:05

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، نتایج مرحله چهارم چالش گویندگی مردمی در رادیو اعلام شد.
مهدی ساعی مدیر گروه مسابقات و تفریحات رادیو صبا گفت: چالش گویندگی مردمی كه مرحله اول آن در نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با حضور حدود 500 نفر از مخاطبان شروع شد، كه از این تعداد 83 نفر توانستند به مرحله دوم راه پیدا كنند.
مرحله دوم این چالش در سازمان صدا و سیما با حضور پیشكسوتان گویندگی برگزار شد كه در نتیجه آن 39 نفر از شركت كنندگان برای شركت در مرحله سوم انتخاب شدند.
مدیر گروه تفریحات و مسابقات در ادامه گفت: مرحله سوم این چالش با خوانش كتاب صوتی درباره واقعه غدیر خم و دلگویه های شركت كنندگان در مورد حضرت علی علیه السلام برگزار شد، كه طی داوری های صورت گرفته 30نفر از این شركت كنندگان به مرحله چهارم راه پیدا كردند كه قرار است هفته آینده در خدمت این برگزیدگان برای خوانش كتاب صوتی «سقای آب و ادب» نوشته سید مهدی شجاعی باشیم.
این كتاب صوتی در قالب برنامه «القصه» در ماه محرم از رادیو صبا پخش خواهد شد.
ساعی در پایان گفت: این اتفاق هم برای ما و هم برای مخاطبان بسیار خوشایند بوده كه توانسته اند به این مرحله راه پیدا كنند و این چالش منجر به تولید یك كتاب صوتی با صدای مخاطب رادیو شده است.
اسامی برگزیدگان به این شرح است:
خانم ها
عطیه بادامچی، دلارام سنجری ،المیرا محمودیان، فرگاه افشار، فاطمه داداشی، فاطمه خاكی، مریم هاشمی،مریم نامداری، مریم سلیمانی، میترا یعقوبی، نگار پناهی، رضوان دلفان، سمانه همتی، سپیده فلاح نژاد، شكیبا رهسپار، طناز حجازی یكتا، زهرا احمدی، زهرا علیدوست
آقایان
علیرضا یزدی، فریبرز كریمی، مجید فدایی حمید، مسعود اسفینی، میلاد حسن خانی، محمد حسن كریم، محمد توژی ،محمد یوسف بیاتی، محمد عسگربند، مجید قائم مقامی، شاهین خالقی و یزدان نجاریان.

دسترسی سریع