خبرگزاری صبا/پرداختن به معضل ازدواج با سیابازی

پرداختن به معضل ازدواج با سیاه‌بازی
برنامه زنده «سیاه سفید» پنجشنبه 23 تیر 1401 ساعت 18 در رادیو صبا روی آنتن می‌رود.

1401/04/29
|
10:58

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه رادیویی سیاه‌بازی با عنوان «سیاه سفید» به صورت زنده و تعاملی پنجشنبه 23 تیر 1401 با نگاهی طنز به بررسی موانع ازدواج جوانان از رادیو صبا پخش می‌شود.

انسیه شمس الهی تهیه كننده و نویسنده این برنامه گفت: «سیاه سفید» با رویكرد پرداختن به موانع ازدواج جوانان، با نقدی طنازانه به مشكلات اقتصادی جوانان برای ازدواج می‌پردازد و از سختی امرار معاش تا نداشتن ضامن بانكی برای وام ازدواج می گوید.

او ادامه داد: در این قسمت از برنامه «سیاه» عاشق دختری می‌شود و به خواستگاری می‌رود، خانواده عروس با توقعات بالا، تجمل گرایی و چشم و هم چشمی مانع ازدواج سیاه می‌شوند و او درنهایت مجرد می ماند.

شمس الهی در پایان بیان كرد: یكی از بخش‌های مهم این برنامه تعامل با مخاطبان است كه در این بخش «سیاه» پاسخگوی پیشنهادات و نظرات مردمی درباره ازدواج می‌شود. در بخش از شنوندگان می خواهیم كه فرض كنند «سیاه» خواستگار دختر آنها است و با تماس با شماره 22653043 و ارسال پیامك به سامانه 300001055 توقعات خود را از داماد آینده برای ازدواج بیان كنند.

برنامه «سیاه سفید» 23 تیرماه ساعت 18 به تهیه كنندگی و نویسندگی انسیه شمس اللهی و اجرای مهبد قناعت پیشه و بازیگری علیرضا یزدانی از رادیو صبا پخش می شود. روز پنجشنبه مژگان واعظیان، آتنا سادات محمد پناه و مهران رجب علی به عنوان بازیگر مهمان در این برنامه حضور دارند.

دسترسی سریع