هنر صدا- مروری بر تیتراژ ماندگار مدرسه موش ها

رادیو صبا در برنامه پیش پرده به خاطره بازیی با تیتراژ سریال عروسكی «مدرس موش ها» می پردازد.

1401/04/06
|
12:33


به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «پیش پرده» با مروری بر ماندگارترین و خاطره‌سازترین موسیقی‌های مربوط به برخی برنامه‌ها و آثار سینمایی و تلویزیونی همراه مخاطبان رادیو صبا می‌شود. این برنامه با محور بررسی تیتراژهای ماندگار كه برای بسیاری از مخاطبان دربرگیرنده خاطرات تلخ و شیرینی است پخش می‌شود.

این برنامه روز پنجشنبه دوم تیر به سراغ موسیقی تیتراژ سریال عروسكی «مدرس موش ها» به نویسندگی احمد بهبهانی، كارگردانی مرضیه برومند و آهنگسازی محمدرضا علیقلی می رود.

لیرضا سعیدی خبرنگار حوزه موسیقی و مجری برنامه گفت: تیتراژ سریال عروسكی «مدرس موش ها» یكی از این خاطرات ماندگار كه بی تردید از مهم‌ترین، جریان سازترین و جذاب ترین موسیقی تیتراژهای مجموعه‌های تلویزیونی سیماست، موسیقی تیتراژ سریال عروسكی «مدرسه موش ها» به كارگردانی مرضیه برومند است، كه به واسطه حضور جمعی از بهترین‌های تئاتر و سینما و تلویزیون آن سال‌ها كه شاید درخشان‌ترین دوران رسانه ملی در حوزه ساخت مجموعه‌های مرتبط با حوزه كودك و نوجوان را رقم زدند، شرایطی را ایجاد كرد كه نسل دهه شصت همچنان به عشق این مجموعه تلویزیونی از نوستالژی‌ها و خاطره بازی و ته مانده‌های دل خوش كننده به جای مانده از آن روزها خالی نشود و با موسیقی ماندگاری كه در ذهن خود ثبت كرده به واسطه عروسك‌های جذابش، این تیتراژ را تا ابد در ذهن شنیداری خود باقی بگذارد.

«پیش پرده» به تهیه كنندگی سیامك احمدی پور و با اجرای علیرضا سعیدی روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 15:30 راهی آنتن صبا می‌شود.

دسترسی سریع