آزمون گویندگی در رادیو ادامه دارد

آزمون گویندگی در رادیو ادامه دارد

1401/04/06
|
12:32

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، مرحله دوم آزمون تست صدا با هدف كشف استعدادهای گویندگی در ساختمان شهدای رادیو در حال برگزاری است و قرار است از تولیدات شركت‌كنندگان در قالب برنامه صباگو استفاده شود.

حمیدرضا افتخاری، مدیر شبكه رادیو صبا گفت: آزمون تست گویندگی و اجرا در رادیو صبا به صورت دوره‌ای با عناوین مختلف برگزار خواهد شد. هر دوره با مراحل مختلفی طراحی می‌شود كه شركت كنندگان برای برگزیده شدن باید مراحل مختلف را با موفقیت طی كنند.

مدیر شبكه رادیویی صبا عنوان كرد: این آزمون به‌صورت چالش برگزار می‌شود یعنی شركت‌كنندگان بدون دوره آموزشی باید با استفاده از استعداد و سواد رسانه‌ای خود و راهنمایی‌های داوران تلاش كنند تا در این رقابت به موفقیت دست یابند.

وی افزود: در این دوره كه در حال برگزاری است، تولیدات برگزیدگان در قالب یك برنامه به نام «صباگو» از رادیو صبا پخش خواهد شد و در نهایت تولید یك كتاب گویا به عنوان جایزه برگزیدگان نهایی این دوره در نظر گرفته شده است.

در این مرحله هر كدام از شركت‌كنندگان با حضور در استودیو به اجرا و گویندگی می‌پردازند. داوران حاضر در استودیو هم مهبد قناعت پیشه، لاله جلال آبادی و فریبا باقری هستند كه بعد از اجرای شركت‌كنندگان نكاتی را بابت تقویت صدا، تقویت لحن، اجرا و گویندگی به شركت‌كنندگان یادآور می‌شوند.

به گفته مدیر شبكه رادیو صبا، گویندگی به عنوان ویترین رادیو است و برگزاری این چالش‌ها و جشنواره‌ها می‌تواند فرصتی برای كشف استعداد در حوزه گویندگی و اجرا باشد

دسترسی سریع