خبرگزاری تسنیم-آزمون گویندگی در رادیو ادامه دارد

مدیر رادیو صبا از ادامه‌دار بودن آزمون گویندگی و اجرا در این شبكه رادیویی خبر داد.

1401/04/06
|
12:27

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله دوم آزمون تست صدا با هدف كشف استعدادهای گویندگی در ساختمان شهدای رادیو در حال برگزاری است و قرار است از تولیدات شركت‌كنندگان در قالب برنامه صباگو استفاده شود.

حمیدرضا افتخاری، مدیر شبكه رادیو صبا گفت: آزمون تست گویندگی و اجرا در رادیو صبا به صورت دوره‌ای با عناوین مختلف برگزار خواهد شد. هر دوره با مراحل مختلفی طراحی می‌شود كه شركت‌كنندگان برای برگزیده شدن باید مراحل مختلف را با موفقیت طی كند.

وی تأكید كرد: این آزمون به صورت چالش برگزار می‌شود، یعنی شركت‌كنندگان بدون دوره آموزشی باید با استفاده از استعداد و سواد رسانه‌ای خود و راهنمایی‌های داوران تلاش كنند تا در این رقابت به موفقیت دست یابند. در این دوره كه در حال برگزاری است، تولیدات برگزیدگان در قالب یك برنامه به نام "صباگو" از رادیو صبا پخش خواهد شد و در نهایت تولید یك كتاب گویا به عنوان جایزه برگزیدگان نهایی این دوره در نظر گرفته شده است.

افتخاری همچنین اعلام كرد: در این مرحله هركدام از شركت‌كنندگان با حضور در استودیو به اجرا و گویندگی می‌پردازند. از داوران حاضر در استودیو هم مهبد قناعت پیشه، لاله جلال آبادی و فریبا باقری‌اند كه بعد از اجرای شركت‌كنندگان نكاتی را بابت تقویت صدا، تقویت لحن، اجرا و گویندگی به شركت‌كنندگان یادآور می‌شوند.

به گفته مدیر رادیو صبا، "گویندگی به عنوان ویترین رادیو است و برگزاری این چالش ها و جشنواره ها می‌تواند فرصتی برای كشف استعداد در حوزه گویندگی و اجرا باشد.

دسترسی سریع