هنر صدا/ مخاطبان رادیو صبا برنامه ساز می شوند

برنامه «زیر چتر لبخند» با همكاری شنوندگان طناز رادیو صبا راهی آنتن می‌شود.

1401/02/25
|
14:15به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «زیرچتر لبخند» عنوان برنامه جدیدی از این شبكه رادیویی است، كه با رویكرد معرفی و پخش آثار رسیده به جشنواره طنز رادیویی «زیر چتر لبخند» راهی آنتن می‌شود.
آزاده شاهرخ مهر تهیه كننده این برنامه گفت: «رادیو صبا» به عهدی كه با شنوندگان در «جشنواره زیر چتر لبخند» بسته بود، وفا كرد. در پایان این جشنواره قرار شد، آثار برگزیده در رادیو صبا پخش شود و برندگان با همكاری عوامل رادیو صبا در این شبكه برنامه سازی نمایند.
برنامه «زیر چتر لبخند» برپایه آثار رسیده به جشنواره و با همكاری برگزیدگان این جشنواره در بخش برنامه سازی راهی آنتن می‌شود.
وی افزود: در این برنامه با كسانی كه آثار طنز خود را برای «جشنواره زیرچتر لبخند» ارسال كرده اند گفتگو می‌شود و آثار ارسالی آنها در بخش های متنوع «اجرای طنز، نمایش طنز و پادكست» تقدیم مخاطبان می‌شود.
احمدرضا موسوی مجری برنامه از مخاطبان می‌پرسد كه «چطور استعداد برنامه سازی طنز را در خود كشف كردند؟ و چگونه آثار طنز خود را تولید كردند؟»
تهیه كننده «زیر چتر لبخند» در ادامه گفت: شنوندگان طناز رادیو صبا می توانند با مراجعه به سایت شبكه به آدرس Radiosaba.ir آثار طنز خود را برای این برنامه ارسال نمایند.
گفتنی است آثار ارسالی مخاطبان در بخش های مختلف برنامه «زیرچتر لبخند» پخش می‌شود و در دوره دوم «جشنواره زیر چتر لبخند» مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
این برنامه به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای احمدرضا موسوی و همكاری مخاطبان طناز رادیو صبا روز های پنج شنبه و جمعه ساعت 18 راهی آنتن می‌شود.

دسترسی سریع