برگزاری محفل طنز قمپز با حضور ناصر فیض

پنجاه و دومین محفل طنز قمپز با حضور ناصر فیض و عباس احمدی و جمعی از طنزپردازان و علاقمندان به طنز با موضوع كتاب و كتابخوانی در قم برگزار شد.

1400/08/29
|
09:06

به گزارش روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری، شامگاه چهارشنبه 26 آبان ماه 1400 پنجاه و دومین محفل قمپز با حضور ناصر فیض و عباس احمدی و جمعی از طنزپردازان و علاقمندان به طنز با موضوع كتاب و كتابخوانی در قم برگزار شد.

در ابتدای این محفل كه در سالن كتابخانه آیت‌الله خامنه‌ای برگزار شد؛ ناصر فیض طنزپرداز شناخته شده به عنوان مجری كارشناس و دكتر عباس احمدی مسئول دفتر طنز حوزه هنری قم به عنوان مجری، تازه‌ترین آثار طنز خود را خواندند.

در ادامه طنزپردازان قمی آثار خود را درقالب نظم و نثر و با موضوعات آزاد و كتاب و كتابخوانی و مشكلات پیش روی ناشران را خواندند. حسن رحمانی نكو، امین شفیعی، محمد حسین علیان، فرهاد موحدی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی، حسین صادقی فرد، سید مصطفی فاطمی، حسین فیض اخلاقی، محمد حسین مهدویان و محمد یزدانی طنزپردازانی بودند كه در این شب پشت تریبون رفتند. همچنین احمد رفیعی وردنجانی شاعر شهركردی در این محفل فرصت یافت كه پشت تریبون قمپز برود.

جمع حاضر در سالن هم كه با رعایت پرتكل‌های بهداشتی در این برنامه حضور یافته بودند، بارها با شور و هیجان به آثار مورد علاقه‌شان واكنش نشان دادند و طنزپردازان قمی را تشویق كردند.

اجرای اشعاری طنز همراه با موسیقی توسط محمد حیدری و پخش تیزر و تصاویر طنزگونه از دیگر بخش‌های قمپز پنجاه و دوم بود. همچنین سید سراج الدین جزایری مدیر عامل فروشگاه‌های پاتوق كتاب در قم به مناسبت هفته كتاب و كتاب‌خوانی خاطرات طنزآمیز خود را در این حوزه برای حاضران بیان كرد.

از دیگر نكات حائز اهمیت این محفل حضور مسئولین علاقمند به طنز از جمله سیدرضا طباطبایی مدیر كل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری قم در این نشست بود.

پنجاه و دومین محفل طنزپردازان استان قم به همت حوزه هنری قم و اداره كل كتابخانه های عمومی استان قم برگزار شد.

دسترسی سریع