ارسال بیش از 1000 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: هزار و 23 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر «طنز پهلو 4» ارسال شده است.

1399/04/11
|
09:58

یوسف نیك انجام در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتشار فراخوان برگزاری چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر با عنوان «طنز پهلو 4» در اردیبهشت ماه 99، اظهار كرد: آخرین مهلت ارسال آثار 31 خرداد ماه بود.

وی با بیان اینكه بیش از هزار و 23 اثر از سراسر كشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، افزود: از این تعداد 493 اثر در بخش شعر طنز، 364 اثر در بخش نثر و 166 اثر در بخش داستان كوتاه ارسال شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اشاره به اینكه این آثار اكنون در حال داوری است، گفت: سرپرست تیم داوری چهارمین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر «طنز پهلو 4» رضا رفیع چهره برجسته طنزپردازی كشور است.

وی به برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره نیز اشاره و با بیان اینكه این مراسم با حضور مهمانان ملی و استانی برگزار خواهد شد، تصریح كرد: این مراسم تیرماه امسال و با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با كرونا با حد اكثر 50 درصد ظرفیت سالن مجتمع فرهنگی سید الشهدا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن و همراه با رعایت پروتكل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

دسترسی سریع