اولین نشست آموزشی بازار تماشا برگزار شد

اولین نشست آموزشی بازار تماشا برگزار شد

1402/11/16
|
09:51
|

شنبه 14 بهمن 1402 اولین جلسه از سلسله جلسات آموزشی «بازار تماشا» به همت دفتر طنز و گردانندگی علیرضا گیلانپور با حضور علاقه‌مندان به نمایش كمدی در سالن ماه برگزار شد.

به گزارش واحد فضای مجازی رادیو صبا به نقل از روابط عمومی دفتر طنز حوزه هنری نخستین نشست آموزشی نمایش كمدی «بازار تماشا» عصر روز شنبه 14 بهمن‌ماه 1402 هجری شمسی ساعت 18 در تالار «ماه» حوزه هنری و با حضور علاقه‌مندان به تئاتر كمدی آغاز به كار كرد.

بازار تماشا به همت دفتر طنز حوزه هنری و گردانندگی رضا گیلانپور برای حمایت از استعدادهای این رشته برگزار می‌شود.

علیرضا گیلانپور در حاشیه بازار تماشا گفت: بازار تماشا با حضور 30 نفر از علاقه‌مندان به هنر نمایش برگزار شد كه ضمن معرفی برنامه بازار تماشا قرار است از جمع این علاقه‌مندان یك گروه تئاتر ساخته شود. در این بازار هم نویسنده داریم، هم بازیگر، هم كارگردان، هم صدا پیشه و… این نشست قرار است هفته‌ای یك بار و شنبه‌ها ساعت 18برگزار شود. آن دسته از دوستان كه ثبت‌نام كردند ولی توفیق زیارت نداشتیم از هفته‌های بعد می‌توانند به ما بپیوندند.

علیرضا گیلانپور كارگردان و نمایشنامه‌نویس تئاتر سال‌هاست در حوزه نمایش كمدی فعالیت می‌كند و چندی است برنامه نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه» را در حوزه هنری برگزار می‌كند.
گفتنی است شركت در گردهمی طنز «بازار تماشا» برای همه جوانان آزاد و رایگان است. همچنین واحد آموزش دفتر طنز حوزه هنری شماره تماس 91088503 را جهت كسب اطلاعات بیشتر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

دفتر طنز حوزه هنری كه آموزش طنز و كمدی را یكی از اهداف جدی خود می‌داند در كنار «گردهمی طنز» جلسات دیگری مانند «مكتب‌خانه طنز»، شب شعر «در حلقه رندان»، جلسه نقد و بررسی آثار طنز «دگرخند»، جلسات نمایشنامه‌خوانی طنز «خنده در صحنه»، نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های كمدی «نور، صدا، دوربین، خنده» و… را برگزار می‌كند.

دسترسی سریع